Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen forrasztóállomást...

Milyen forrasztóállomást ajánlatok kezdőknek?

Figyelt kérdés
15000FT értékig.

2021. aug. 31. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
LIDL Parkside forrasztóállomás
2021. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szirty ***** válasza:
75%

A LIDL Parkside forrasztóállomást nem ajánlom!


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..


Inkább egy Fahrenheit-et választanék.

Ami nagyon alap pl. a 28020. 5000-6000 Ft.


[link]


Esetleg valami hasonlót. Kezdetnek pont elég ahhoz hogy kitapasztald és később válassz egy komolyabbat. Már tudni fogod milyenre van szükséged.

2021. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen Fahrenheit-em, nekem nem jött be. Túl hátul fogod, és túl nehéz az eleje, kényelmetlen vele dolgozni. Ennyi pénzből nem lehet csodát tenni, talán használt kattogós weller kijön a duplájából. Vagy kínai, nekem is az van, de ott is vannak problémák.
2021. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem 10 éve Fahrenheit 28011 van, ezzel dolgozom, anno még 15ért vettem, teljesen jó. Persze vannak sokkal jobbak is.
2021. szept. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mit szeretnél forrasztani?
2021. szept. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami használt wellerben gondolkodnék. Az a baj, hogy hőmérséklet szabályozás nélkül nagyon nehéz forrasztani. Amelyik ezt tudja az 25+ ezer.
2021. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szirty ***** válasza:

Hőmérsékletet ezekkel is lehet "szabályozni". csak nincs visszacsatolás.

Tehát lényegében teljesítmény szabályzás van.

Forrasztani lehet azért vele.

2021. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként Arduinós dolgokat forrasztanék és vannak olyan dolgok amiket az itthoni forrasztómmal nem igen tudok megcsinálni.
2021. szept. 2. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!