Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a baj a külső merevlemezzel?

Mi a baj a külső merevlemezzel?

Figyelt kérdés

Van egy 2TBos Maxtor külső merevlemezem. Már lassan 2 éve használom heti szinten. Mindig a TV USB csatlakozójába van bedugva. Eddig hibátlanul működött (ma is néztem rajta filmet). Viszont most elkezdett úgy villogni, hogy a TV nem volt bekapcsolva. Valami pittyegő hangot is adott ki (arra keltem fel).

Kb 100 GB film/kép van eddig rajta



2021. szept. 6. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Az álmoskönyv szerint a kattogó hdd rövidesen dobálást von maga után.
2021. szept. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Morzsi007 ***** válasza:
83%
Akkor szokott kattogni, mikor kevés áramot kap, vagy ha haldoklik. A TV kikapcsolt állapotban lehetséges kisebb áramot ad az USB portokra (energiatakarékos). Ha van külső adapter, akkor az áramellátást onnan kapja, nem az USB-ről.
2021. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ami biztos azért legalább a képeidről csinálj másolatot, mert nekem hasonló módon szállt el a médialejátszóra kötött külső vinyó, rajta a gyerekek fotóival.
2021. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja a hármas, a biztonsági mentès nem árt, főleg ebben az esetben. Ugyanakkor az èn tv-m is van ritkán hogy bekapcsolja a külső vinyót amit állandóan rajta tartok ès nem áramtalanítok.
2021. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
HDSentinel progi mit mond rá PC-n?
2021. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 , ennyire nem értek hozzá :(
2021. szept. 8. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy beleszólok, de ez a pittyegő hang a végét jelentheti? Akkor is, ha a HDSentinel szerint tökéletes?
2021. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ha olvassa hibátlanul az adatokat, nem akad meg a film stb és a kattogás csak kikapcsolt TV-nél tapasztalható, akkor az a kevés áram miatt van.
2021. szept. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont most elkezdett úgy villogni, hogy a TV nem volt bekapcsolva. Valami pittyegő hangot is adott ki (arra keltem fel)."


Semmi gond, a TV frissítések keresése miatt aktiválja magát hajnalban, de nem minden részét. Ez okozhat ilyen jelenséget, baja nem lesz tőle egyiknek sem.

2021. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!