Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megerkezett az uj acer nootbok...

Megerkezett az uj acer nootbokom. Vigyem elektronikai szakuzletbe ahol telepitenitek ra Windows rendszert?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 09:52
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

A PCWorld meg szokott megosztani olyan akciókat amin kuponkódokat is adnak hozzá és 2600-2700 forint környékén lehet venni Windows 10 Home-ot, kicsivel drágábban pedig Pro-t.


Illetve kerestem neked egy videót amin végigmennek a telepítésen. Kicsit régi, lehet hogy nem pontos már de hasznos lehet.


https://www.youtube.com/watch?v=AOTc8eWd78M&ab_channel=Fagyi..

2021. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Nyilvan bekaocsoltam a gepet. Fekete alapon iras jött be. Itt elakadtam
2021. szept. 22. 12:53
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Elviheted szaküzletbe, de ott még nincs vége a dolognak. A Windows nincs ingyen, szükséged lesz egy "termékkulcsra" is aminek az eredeti ára hivatalosan kb. 50 ezer Ft. Ha nem akarsz ennyit kiadni, vehetsz szürke forrásból pár ezerért, vagy választhatsz egy Linux-alapú ingyenes rendszert. Ha te választottad a gépet, jobban jártál volna olyannal, amire előre fel van telepítve kulccsal együtt. Talán még nem késő ezt visszavinni.
2021. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincsen operációs rendszer, erre venni kell egyet. Hol vagy kitől vetted ez a laptopot? Én is vettem pár hónapja használt notebookot, de azon legális Windows 10 Pro van és aktiválták. Egyébként két éves gép, megérte az árát. SSD, 8 GB ram stb.
2021. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád a konfigot? Milyen proci, hány GB stb.
2021. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Spenc2014 ***** válasza:
Az ilyen userek vajon mit szóltak volna amikor a "mi" időnkben még a drivereket is úgy kellett össze szedni?!
2021. szept. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
100%
A Win 10-et fel lehet telepíteni termékkulcs nélkül is, csak a jobb alsó sarokban jelenik meg egy szöveg, hogy a termék nincs aktiválva, és nem lehet testre szabni, de amúgy minden funkciója működni fog.
2021. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 kriszpo ***** válasza:
100%

Mindenféle rossz indulat nélkül: A kérdésed alapján gyermek vagy, Ebben az esetben a legjobb, ha a szüleid segítségét kéred. Feltételezem nincs semmilyen operációs rendszer (windows,Linux,...) a gépeden. Ebben az esetben:

- DVD-n vagy pendrive-on vásárolsz, szerzel Windowst, otthon anyával, apával feltelepítitek. Vagy.

- Beviszed egy üzletbe a géped, fizetsz érte sok pénzt és feltelepítik neked.


Spenc2014: én nem tudom, hogy a hozzászólók mennyi idősek, de talán van közöttük néhány, aki emlékszik még az 8086-os XT korszakra, amikor 30km-t kellett utaznom egy DOS 6.0-ért vagy egy egyszerű egértelepítőért, amit nagy nehezen egy 5,25"-ös 360kb-os floppyn kaptam meg...

2021. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Media marktban vettem.. Es nem vagyok gyerek, csak nő, akit borzasztóan hidegen hagy ez a téma egyébként, ezaltal totál zöldfülű is vagyok e téren.


A gondom egyebkent megoldodik, oda adtam egy barátomnak, hogy segítsen


Köszi mindenkinek

2021. szept. 23. 18:10
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!