Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megerkezett az uj acer nootbok...

Megerkezett az uj acer nootbokom. Vigyem elektronikai szakuzletbe ahol telepitenitek ra Windows rendszert?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 09:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
73%
#17 khm khm Windows 7 előtti korszak?
2021. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

#21 vagyok, ez lemaradt:

Amikor nekem Win XP volt, emlékszem, fél napig túrtam a netet, mert csak az alapvető drivereket találta(cpu, stock gpu, sata), a hangot, a netet, és a rendes gpu driverét nekem kellett felnyomni.

2021. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
66%
Talán pont az volt a probléma, hogy hidegen hagy, és gondolom megvetted a elsőt, ami tetszett, és esetleg olcsó is volt. Kérhetted volna mondjuk egy eladó segítségét, ha nem értesz hozzá, azért vannak ott.
2021. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

130 ezer volt,(az a legolcsobb lenne?) a hozzáertő ismerősöm szerint jo választás, könnyen be is üzemeli nekem.

Én keltettem magamnak drámát azzal, hogy kétségbe estem azért, hogy van meg dolgom vele a használat előtt. Naiv voltam. Kár volt ide irnom, egyből neki kellett volna szólnom.


Egyébként gyorsan kellett választanom, (egyeb okok miatt) igy valoban nem kértem ki szakvéleményt. Laikusan vasaroltam, es nem hiszem, hogy baj lenne, vagy szegyelni valo, ha nem érdekelnek ezek az eszközök. Film & sorozat nezesen kívül nem hasznalom semmire szóval... :)

2021. szept. 23. 22:31
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Olcsónak számít, de erre a célra teljesen megfelelő lehet. Nem baj, ha a műszaki oldal nem érdekel, de azért nagy vonalakban nem árt tisztában lenni a dolgokkal, pl. az akkumulátor töltésével, hogy ne menjen túl gyorsan tönkre.
2021. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok... érdekes, mert én is, csak éppen sok éves gyakorlattal. Egyébként 130 ezerért lehet használt (2 évig külföldi cégeknél használt) gépet kapni. De jól van, használd egészséggel.
2021. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Nő vagy.. Csak téged érdekelnek az efféle dolgok. Vagy olyan helyen dolgozol ahol szükséges. Örülök, hogy van sok éves tapasztalatod, de nekem nincs, nem is volt rá szükségem.

Komolyan az ember kérjen bocsánatot azért mert valamihez abszolút nem ért?

Újat szerettem volna, nem hasznalatat, es mint mondtam, megnyugtottak, hogy szerencsére teljesen jó gépet valasztottam, még igy is, hogy raböktem valamire.

Ezzel lezarom ezt a témát


Köszi mindenkinek a hozzaszolast

2021. szept. 24. 07:44
 28/34 kriszpo ***** válasza:
100%

Kérdező: nem kell megsértődni akkor sem ha nő vagy, és akkor sem ha nem értesz hozzá, de ahogy előttem is írták, érdemes azért tisztában lenni néhány dologgal mielőtt számítógépet vásárol az ember. Ez majdnem olyan, mint amikor valaki autót vásárol és nem tudja (nem érdekli), hogy milyen üzemanyagot kell bele tankolni. A benzinkúton meg meglepődik...

Azért feltételeztem, hogy gyermek vagy, mert manapság elég kevés az olyan ember, aki ne érte a számítógéphez nagyon alapszinten.

Örülök, hogy megoldódik a problémád és remélem a szoftverekkel nem gyűlik meg a bajod. Ha mégis, akkor kérd a barátod segítségét, de ide is írhatsz, szívesen segítünk, de csak ha nem sértődsz meg ;)

2021. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Nem megsértődtem, csak meglepődtem, hogy igy reagaltaoatok arra, hogy van olyan ember aki nem tud semmit arról amit ti tisztán átláttok.


Azt, hogy nő vagyok es ezért nem értek hozzá, pedig csak általánosításképp irtam, hisz legtöbbször a férfiakat jobban megmozgatja ez a téma.


Az autos pelda szerintem azert nem helytálló mert azt, hogy autot vegyél megelőzi egy ket dolog. Pl jogositvany megszerzese, ahol azert kapsz egy ket infot.

2021. szept. 24. 12:03
 30/34 anonim ***** válasza:
Használd egészséggel, ne törődj mással. (26 voltam). Egyébként szervizben dolgoztam, de ugye a covid... Most családi vállalkozásban, de nem Magyarországon.
2021. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!