Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Yenkee YPB 3010 Power bank...

Yenkee YPB 3010 Power bank 30000mAh cuccal tölteném a fedélzeti kamerám. Nem lesz belőle baj?

Figyelt kérdés
Yenkee YPB 3010 Power bank 30000mAh ez a neve, nem linkelem be a oldalt ahonnét rendelném mert félek, hogy reklám miatt törlik a kérdésem. Egy yi dach-cam lenne az áldozat amira alul az van írva "input" 5 v 1 A. Buszba kellene kamera, de nincs 12v sem 24v vagy ha van akkor meg félő, hogy kigyullad a busz mert össze vissza van kötözgetve minden, néha a járművet nem lehet beindítani ha bekapcsolt állapotban van a ablaktörlő :D szóval nem kötöznék semmit oda mert csak a baj van vele.

2021. szept. 29. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg hibátlanul kell hogy működjön.


Bár nem igazán értem hogy egy különálló power bank hogy tenné tönkre a buszt.

2021. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem a buszt féltem nincs hozzá köze. Kamerát ne tegye tönkre. Most vettem egy 20 ezer ampereset, 3 napig bírja.tök jó.
2021. nov. 7. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!