Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Meg is halhattam volna?

Meg is halhattam volna?

Figyelt kérdés

Történt az, hogy az elektromos fogkefe aljzatát víz alá tartottam, míg be volt dugva a konnektorba, ergo áram alatt volt végig. Kb csak 1-2 másodpercig volt víz alatt, mert gyorsan kapcsoltam, hogy ezt nem így kéne.

Szerintetek?



2021. okt. 25. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Miért tartja bárki is az elektronikai eszközt víz alá miközben áram alatt van? Hogy lehet elfelejteni, hogy nem húztad ki ?:D Valószínűleg nem haltál volna meg tőle
2021. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Talán úgy, hogy nem rég halt meg az egyik szülőm és azon voltam elgondolkodva. Kössz a választ.
2021. okt. 25. 13:45
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Ember, flegmázhatsz nyugodtan. Szerepel a kérdésedben, hogy meghalt az egyik szülőd vagy nem?! Minek írsz ki valamit, ha a normális válasz nem felel meg?
2021. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Biztos minden oda nem illő részletet, sőt az egész élettörténetemet leírom majd egy kérdésben, hogy a magadfajta sutyerákok tudjanak elsőre is normálisan válaszolni, kötekedés nélkül.
2021. okt. 25. 14:23
 5/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
83%
hat ha halozat csap meg az nem eppen egeszseges, es valaki akkor teged gyaszolt voln ha nem eled tul
2021. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ 5-ös.
2021. okt. 25. 14:25
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen normális választ kaptál te szerencsétlen, fogyatékos vagy és f.aszságokat írsz ki
2021. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

#4 nem eppen ez olyan termeszetes dolog mint wc re menni


te becsinalsz sokszor? Akkor betegseged van es ezert masokra nem haragudhatsz


ez egy meglepodes kerdes volt tole szerintem lathato


mellette egyertelmuen psziches es lelki problemaid vannak

foglalkozz magaddal inkabb mint ebbol is problemat csinalsz

"megis halhattam volna"

"igen meg?"

"jujj akkor most kiver a viz napokig es rettegni fogok halal felelmem lesz"

neked enyire bejonn sajat szenvedesed? Es termeszetesen az ha masok is szenvednek vags veled, vagy aznaskalodasaid miatt


nekem ez nem tunik helyesnek, nem jo dolog barmi is tortent veled

2021. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Itt, ha valakit szembesítenek azzal hogy hülye volt, rögtön meghalt valakije, a terhes nagymamáját vitte épp szülni...


A kérdésre válaszolva: eddig kétféle elektromos fogkefét láttam: vagy egy falra szerelt töltőállvány, rendszerint motoros szájzuhannyal egybeépítve, ilyenkor nincs töltőaljzat, mert induktív úton tölt. Vagy egy dugasztápot kell a konnektroba dugni (gondolom nem a falból tépte ki a konnektort a kérdező, és tette a víz alá), és ennek a töltőnek a kimenetét, egy kb, méteres kábel végén lévő dugót kell a fogkefébe dugni. Itt lehet 3 volttól 12-ig akármennyi: mindegy. Egyrészt a hálózattól galvanikusan le van választva, másrészt ekkora feszültségnél még nem tud víz alatt sem akkora áram folyni, hogy bármilyen veszélye lenne. Megnyalva csípné az ember nyelvét, kb. ennyi.

De egy ilyen kis semmiségből ekkora önsajnáló szellemi m__szturbálást csinálni, na az a veszélyes. Nem, nem fogom sajnálni a kérdezőt.

2021. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha minden igaz mostanra már halott vagy :)))
2021. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!