Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudok desztillált vizet...

Hol tudok desztillált vizet venni vasalóba?

Figyelt kérdés

Van olyan, ami egyből vasaláskönnyítős?

Kb. mennyibe kerül?


2010. szept. 4. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárakban, és a benzinkutaknál tudsz venni desztillált vizet. Vasaláskönnyítős deszt. vizről még nem hallottam.
2010. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Benzintyúknál az 5 lityis kb.300.-
2010. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teszkóban, bármelyik nagy boltban, ami tart takarítószereket is, van.
2010. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ioncserélt víz is ugyanolyan jó. Gyakorlatilag bármelyik nagyáruházban (Tesco, Auchan) meg tudod venni. Benzinkútnál is lehet kapni, de ott minden méregdrága.
2010. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen jól írták előttem, de ha vasaláskönnyítő folyadékot akarsz venni, akkor ajánlom a Coccolino-t! Bár jóval drágább mint a sima deszt.víz.
2010. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minek vasalsz ha megkérdezhetem? Felesleges. Amikor teregetsz kirázod a ruhát szépen felteszed a kötélre és sima lesz és még az illata sem változik meg.


Amúgy bármelyik üzletben kapsz.

2010. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


"Minek vasalsz?"

francnak sincs kedve vasalni, de a pasimat ez nem érdekli :)

egyébként nem igaz, amit írtál...

2010. szept. 4. 12:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi nem igaz? Az hogy normálisan kell teregetni és akkor nem kell vasalni? Ha meg azt akarja hogy vasalt ruhái legyenek akkor vasaljon Ő. Nem vagy a cselédje.
2010. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!