Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet okos otthon eszközök...

Hol lehet okos otthon eszközöket vásárolni Debrecenben, vagy környékén?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudtok olyan üzletet (nem webáruház), ahol Debrecenben vagy környékén árulnak okos otthon kütyüket?

Elsősorban Sonoff márkárjú érdekelne, de bármi más is jó lehet.


2021. dec. 9. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Én bemennék a környék Tesco hipermarketeibe, Euronics-aiba, MediaMarktjaiba, mindenütt megnéznék 10-20 készüléket minden kategóriából(értsd: tv, okostelefon, stb.), ami érdekel, számba venném a legfőbb tényezőt: a rendelkezésre álló anyagi keretet - ez nyilván jelentősen beszabályozza, bekorlátozza, leszűkíti a kínálatot (nyilván más készülékek jöhetnek szóba, ha félmillió forintod van 2 eszközre, mint akkor, ha mondjuk 2 milliód) , és ha még mindig nem tudnék dönteni, akkor VAGY elvinnék magammal valakit, akiben maximálisan megbízom műszaki kütyük vonatkozásában VAGY az anyagi kereteimet ismertetve, és közölve, hogy ez meg ez a feszített maximum, ennél többet nem tudok, nem akarok, nem vagyok hajlandó költeni, kikérném az üzlet alkalmazottjának/alkalmazottainak tanácsát arról, hogy ők a saját termékkínálatukból ennyi pénzért melyiket ajánlják.


Ezeket az ajánlásokat összeírnám (elég a termékek pontos típusszáma), utána összehasonlító oldalakon összevettetném, és ami a kereten belül a leginkább ár-érték arányos, azt venném meg. (Nem feltétlen kell a legdrágább okostévé, de a legolcsóbb sem, mindenben meg kell - szerintem - találni az arany középutat. Legalábbis akkor, ha nem vagy multimilliomos, vagy épp milliárdos.


A Sonoff márkát én így első hallásra elengedném, sose hallottam róla, nem egy LG, Sony, vagy hasonló, ha meghibásodik, ha tönkremegy, nagy bosszúságod lehet vele, hogy hol, hogyan és legfőképpen mennyi pénzért szervizeltesd.

2021. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, valószínűleg félreérthetően fogalmaztam.

Ezeket az általad említett cuccokat vágom, hogy bárhol meg lehet vásárolni.


Az én általam említett Sonoff márka ezért nem mond neked semmit. Amire én gondoltam, az kimondottan okos otthon eszköz. Pl konnektor, kapcsoló, LED-szalag, stb, amiket interneten keresztül lehet vezérelni, és így "okossá" tenni a környezetünket.

2021. dec. 9. 14:55
 3/3 Wroadd ***** válasza:

Szia!


Akkor itt nézz körbe:

Debrecen mStore ( [link]

Online: [link] (az általad említett Sonoff illetve Shelly eszközök magyar disztributora)

[link]


Egyébként nézz szét az [link] címen, sok mindent találsz ott, valamint nézz be a FB csoportba is: "csináld magad okosotthon"


(A fenti anoním hozzászóláshoz: A Sonoff okos eszközökből megbízható márka.)

2021. dec. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!