Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üdv.Szeretnék majd venni egy...

Üdv.Szeretnék majd venni egy kvarc órát.Maga az óra legyen letisztult,minimalista kinézetű. Max 200-220 ezret szánnék rá. Automatát nem szeretnék. Melyik márka a jobb? F/42

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudja helyetted eldönteni senki. Ennyi pénzért kvarc órák terén egész komolyaknál is labdába rúghatsz, de egy óra kiválasztása annyira személyes dolog, hogy ebben ötletet adni nem könnyű.


Érdemes lenne tudni, hogy analóg vagy számkijelzőset keresel, illetve milyen funkciók kellenek bele az idő mutatásán kívül?

2021. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1es vagyok, javaslom a watch deluxe webshopot. Ott Neked való a Frederique Constant Slimline, a Longines Conquest például. Ebben az árban vannak, letisztultak és presztízsnevek. És kvarc szerkezetek.
2021. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szirty ***** válasza:
Én odaírtam volna hogy karóráról van szó (ha arról van szó).
2021. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Nem nagyon jó kellenek plusz funkciók.Analóg,mutatós óra.Karóra.
2021. dec. 19. 18:01
 5/11 anonim ***** válasza:
2021. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valahol úgy olvastam hogy az F-es szériának műanyag fogaskerekei vannak.Én is ezeket néztem először.Certina,Tissot,Atlantic.
2021. dec. 19. 18:10
 7/11 A kérdező kommentje:
Állítólag a 995-ös széria az jó és javítható.
2021. dec. 19. 18:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Most miről van szó? Mert elvesztettem a fonalat.
2021. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A belinkelt Tissotnak,F szériás a kvarc szerkezete.Írja is.A benne lévő fogaskerék ami forgatja a mutatót műanyagból van.
2021. dec. 19. 18:33
 10/11 anonim ***** válasza:

6-7

Kvarc szerkezetet senki nem javít. Azt cserélik egyből, főleg hogy a svájciak is 8-10 ezer forintba kerülnek. Az hogy műanyag vagy nem műanyag, ebben az árkategóriában nem lehet csodákat várni. Amúgy a műanyag fogaskerekes is elmegy 6-8 évet gond nélkül. Az meg hogy kifuttatott szerkezetet találj egy új órában, elég esélytelen. Az ETA meg a Ronda is az összes belépőkategóriás szerkezetébe műanyag fogaskereket rak. Ha ez neked gond akkor pattints rá egy 100-ast vagy keress egy mikrobit ami jobb szerkezetet ad ennyiért.

2021. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!