Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vezérelt áram kimaradása...

Vezérelt áram kimaradása lehetséges?

Figyelt kérdés
Napok óta nem fűt fel a bojler. Bekötöttem egy izzót ellenőrzésképpen, hogy kizárjam a bojler esetleges hibáját. Sem nap közben, sem éjjel nem kapok áramot. Elképzelhető, hogy a mérőóra vagy a biztosítékok hibásodtak meg?

2022. jan. 20. 02:42
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, meghibásodhatnak.
2022. jan. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Áramszünet nem volt es kapcsolódott ki?
2022. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kismegszakítók esetleges hibáját próbáltam fel-le-fel kapcsolással megszüntetni, de más beavatkozási lehetőségem sima fogyasztóként nem lévén, maradt a tanácstalanság...
2022. jan. 20. 08:26
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nálam a rádióvezérlésű kapcsoló halt meg az óra mellett. Fel kell hívni a szolgáltatót, és kijönnek megnézik. Lehet csak leresetelik és utána jó lesz, de azért figyeld, mert nálam nem volt tartós az eredmény.
2022. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nálam (Baranya) múlt héten nem ment a vezérelt kb 2 napig. Elhűlt a bojler és a hőtárolós kályha. Délután elkezdtem figyelni és csak másnap délelőtt fűtött.

Hívd fel őket az a biztos...

Sajnos már nem lehet beleavatkozni a rendszerbe. Régen gyufával megoldottam az ilyen gondokat. :D

2022. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hun? Az elmű területén vezetékes a vezérlés, ott előfordulhatott az is, hogy átkapcsolták más hálózatra, amin nincs elég jel.
2022. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi az e-on hálózatán vagyunk, de fogalmam sincs, hogy megy a vezérlés.
2022. jan. 20. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel már az ELMŰ is EON lett, hát ezzel sokra nem mentünk. A vezérléseket nem szerelték át. :D
2022. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Ezért volt jó régen, tényleg egy gyufával be lehetett támasztani azt a k.a relllllét.

Hívd fel a szolgáltatót! Házi módszerekkel nem nagyon tudsz csinálni semmit ami nem bűntetendő :D

Azért vannak hogy megoldják.

2022. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt teszem.
2022. jan. 21. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!