Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Áram kimaradás miatt a mosógép...

Áram kimaradás miatt a mosógép leállt azután ha vissza jött az áram és a kijelző nem müködik nem mutat semmit de a mosógép dolgozik. A mosógép típusa beko hvt 8733 xs0?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi a kérdés?

Ilyenkor én szétszedem, megkeresem az elektronika hibáját.

Te is tedd azt!

2019. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
... vagy hívsz egy szerelőt ha nem értesz hozzá. Még is mire számítottál?
2019. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

"Ilyenkor én szétszedem ..."

Nem mindenki Szervizvezető Úr.

2019. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként mi a kínotok a #1 válaszommal, hogy még le is minősítette valami ostoba?

Buta kérdésre mit lehet mondani?

Ha nem értesz hozzá, akkor mit akarsz?

Csodát, ráolvasást?

Szakmabeliként én sem tudom, hogy mi baja, de meg kell keresni a hibáját, ez csak ennyi.

2019. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zzzoli ***** válasza:
Egyébként tényleg jobban jársz ha Te nézel utána mi a baja, a szerelő valószínűleg cserélni fog mindent, mikrovezérlővel együtt, pedig annak a tápja biztos megvan, ha fut a program. A szegmensmeghajtás körül kell szétnézni, tápokat hogy megvannak-e, stab-ic-k forrasztásai, pufferkondik, bizti ellenállás stb...
2019. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5

Komolyan gondolod, hogy egy ilyen kérdező, a maga kis buta elképzelésivel érti, hogy miről beszélsz?

Akkor nem kérdezne.

Szerintem ő úgy gondolta, hogy majd biztos megmondjuk a "gyári visszaállítás" módját vagy valami hasonló baromságot, amivel ő gombnyomásra megoldja.

Azután, ha leírom az igazságot (#1) pofátlanul leminősít, ennyit tudnak.

2019. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagyis "elképzeléseivel".
2019. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!