Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ilyen szegényes a...

Miért ilyen szegényes a műszaki termékek választéka multikban?

Figyelt kérdés

Korábban is gondolkoztam ezen, hogy ha pl bemegyek egy Intersparba, nagyon szegényes a műszaki cikkek választéka.

Vannak a kisebb-nagyobb háztartási gépek pl hűtő, mikrohullámú sütő, porszívó, ezen kívűl 1-2 pc periféria, töltőkábelek, de ennyiben kimerül az egész. Az egyetlen kivétel az az Auchan, legalábbis a Soroksári, ott egész sok minden van, pl Gaming termékek is.

Egyébként értem, hogy alapvetően élelmiszert vásárolnak az emberek nem műszaki cikkeket, de lehetne kicsit szélesebb is. 2022-ben nem tudok egy nyamvadt feltöltőkártyát se venni pl PlayStation-höz, vagy Netflixhez, vagy akármihez, mert ehhez is el kell mennem az erre szakosodott boltokba, ami nem mindig van nyitva, vagy hamarabb zár mint egy Spar, de volt hogy az egész városba nem volt sehol, mármint kártya. Voltam Olaszországban Carrefour, vagy Németországban még egy vidéki Pennyben is voltak a kasszánál ezek, itthon meg erre is vadászni kell.



2022. jan. 29. 00:35
 1/4 anonim válasza:
87%
Gondolom nem éri meg főleg kisebb városokba. Meg ugye ma már mindent is neten lehet venni digitálisan.
2022. jan. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
88%
Mivel van ezeregy szaküzlet telefontársaságok oldalán is, illetve független műszaki bolthálózatok. Nem érné meg nekik.
2022. jan. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Magyarországon nem is biztos hogy lehet kapni ilyen feltöltőkártyákat netflix vagy Playstationhöz ,azt tudom hogy Németországban minden boltba lehet ilyet kapni.
2022. jan. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as Akkor rosszul tudod, mert lehet kapni.

A PS feltöltő és Plusos kártyák mindig is voltak Magyarországon, Magyar fiók is van, és PlayStation Magyarország is ezer éve. Csak mint írtam ezeket csak műszaki áruházban, konzolboltban lehet kapni, illetve Netflix kártyát újságosnál láttam, hisz annak is van már Magyarországon sok éve.

2022. jan. 29. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!