Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy NAVON MIZU TITÁN...

Pocimix29 kérdése:

Vettem egy NAVON MIZU TITÁN telefont. Nem tudom sehogy sem bekapcsolni. A leírás elég szegényes, nem írják a bekapcsolást. Mi lehet a titka? Vagy gyári hibás?

Figyelt kérdés
Google nem talált ilyen leírást. Az aksit feltöltöttem, power bankként üzemel. A teló meg nem kapcsol be. Van valami billentyű kombináció amit nyomni kell? Már minden gombot nyomkodtam, de semmi.

2016. dec. 15. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezeket nem szabad bekapcsolni.
2016. dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gari
2016. dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szivacsreal válasza:
100%
Én is így jártam.Sokáig kerestem hogy miért és az aksiján volt egy kis fólia a réz volt leragasztva vele ,hogy miért nem tudom de levettem róla és működött utána.
2016. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

@Szivacsreal ugyanígy jártam :)

Visont tudja-e valaki, hogyan kell bekapcsolni rajta a hívószámkijelzést?

2016. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szivacsreal válasza:
hívószámkijelzés:névjegyzék-opciók-egyéb-hívóazonosító
2016. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen fólia volt az aksin. Visszavittük a boltba, nézegette, forgatta az eladó mint majom a tükröt, piszkálgatta az érintkezőket, aztán megtalálta a kis átlátszó fóliát. Legalább valami színes lett volna, de átlátszó. Se fül se jelzés se ... Nem gondoltam volna hogy így alászaladok valaminek, de igen.
2016. dec. 17. 18:58
 7/8 anonim válasza:

Szivacsreal:

Köszi, de olyanom nincs. Hibás darabot fogtam ki több szempontból is, alig érnek el rajta...

2016. dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vargagri válasza:

hívószámkijelzés:névjegyzék-opciók-egyéb-hívóazonosító

Nálam van ilyen beállítás, de beírom a saját számomat, de amikor telefonálok mégse mutatja. Mit kellene oda beírni, hogy működjön?

2017. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!