Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Smart Watch-ra lehet valahogy...

Smart Watch-ra lehet valahogy letölteni plussz sportmódot?

Figyelt kérdés
Kalinco Smart Watch-ot vettem.Nem csúcskategória,de amire nekem kell,azt tudja. Igazából mér mindent.Sportoláshoz vettem.A bajom az,hogy 7 sportmód van rajta.Futás,tollaslabda,úszás,biciklizés,ugrókötelezés,séta és foci...Ebből ami nekem jó,az a futás.De viszont nekem torna kellene még vagy aerobic vagy workout.Ilyen sportmódok kellenének.A meglévők szerintem nem mérik azt amit kellene ha egyszer én mondjuk aerobikozok.Kalóriaégetésre gondoltam.Van valami alkalmazás,vagy megoldás,hogyan lehetne letölteni vagy bővíteni a sportfunkciókat?

2022. febr. 16. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jellemző, főleg az alsóbb kategóriákban. Úgy tűnik, neked a P22 modelled van. Ha ragaszkodsz ehhez a világmárkához, vegyél inkább egy 201C-t, abban van 18.

[link]

[link]

2022. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem ragaszkodtam ehhez a márkához.Csupán egy olyan órát szerettem volna,ami mindent mér.Vérnyomás,pulzus,véroxigén szint,kalória stb.Meg amibe vannak sportmódok.Vennék másikat,akár drágábbat is, de nem tudom melyik tudja még mindezt és amin van több sportmód is.
2022. febr. 17. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyártók minden funkciót leírnak, meg kell nézni a termékoldalakat. Sajnos nincs jobb biztos módszer, esetleg összehasonlító tesztek, ha vannak.
2022. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!