Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Iqos-tól bejelezhet a füstjelz...

Iqos-tól bejelezhet a füstjelző pl. egy kórházi mosdóban? Elvileg az csak dohány párát képez, füstöt nem...

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem, jelez.
2022. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A "füstérzékelők" optikai elven működnek. Van egy fényforrás, és tőle távolabb egy fényérzékelő. Ha valami akadályozza a fény terjedését, akkor beriaszt.


Vagyis a válasz: IGEN!

2022. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gyanítom, hogy valaki dohányzik, mert ablakok zárva, és dohányfüst szag van erőteljesen... De eddig még nem hallottam, hogy jelzett volna. A rendes cigit jelzi, de az Iqos-t nem biztos, mert ugye az "csak" párát bocsát ki
2022. febr. 21. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A pára kevésbé rontja az érzékelők közti átláthatóságot mint a füst, de én nem kísérleteznék vele. Kérdés még persze az is, hogy milyen érzékenységre állították, és hogy működik -e egyáltalán?


Én egy hotelben melóztam mint burkoló, akkor szerelték fel ezeket.

Elfelejtettek szólni hogy már nem lehet a welnessben rágyújtani, mert beélesítették. Az első slukkra bevisított az a xar.

2022. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!