Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kihúzzátok otthol a mobil...

Kihúzzátok otthol a mobil töltőket ha nem használjátok őket? Illetve még hasonló töltőkre gondoltam, például nálunk van a fürdőbe két fogkefe töltő is. Nálunk 6 mobil töltő és 2 fogkefe töltő van mindig fixen bedugva.

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk si fixen bevan dugva, de mi lekapcsolható elosztót használunk, így, ha nem kell, akor nem töltjük őket.
2022. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kihúzva a töltő, fixen bent van a konnektorban. Amikor az aliról valami egydolláros példányt rendeltem akkor azt kihúztam mert féltem, hogy esetleg kiég a lakás.
2022. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szirty ***** válasza:
78%

Igen.

Aminek a működésére nincs szükség azt kikapcsolom, áramtalanítom.

Alap!

2022. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
72%
Nem húzom ki. De a telefon csak éjszaka van rajta. A laptop az meg folyamatosan, mert már öreg az aksija.
2022. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Neha
2022. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Természetesen kihúzom igen
2022. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, mert kínai csoda-töltőt használok. Sokáig nem húztam ki. Mostanra elgyengult benne az egyik LED fénye. Aztán pár napja egyszer csak megállt mikor töltés közben átdugtam másik lyukba. Kijelzője sem mutatott semmit. Picit büdös is lett, de aztán pár perccel később újra működött.


Mondom: 4 éves készülékről van szó, sokszor 2-3 eszközt is töltöttem róla. De mostmár mindig kihúzom.

2022. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ahogy írják mások is, egy jó kis lakástűz lehetősége gyárilag benne van a kínai ipar remekeinek nagy részében. De pl. gyári Samu töltőm szétszedtem és abban elég korrekt cucc van, illetve ha nincs terhelés, az áramfelvétele szinte nullára redukálódik, majdhogynem nem is tudtam mérni.

De van kínai tápegység otthon, ami ha van rajta teherm ha nincs, kb. 3W-ot eldisszipál óránként szépen folyamatosan.

Van konnektoros éjszakai fény is, aminek egyszer kíváncsiságból megmértem hogy mennyit fogyaszt ha világítania kell. Nem sok. De ha nem világít, szintén ugyanannyit. Trükkös megoldást tartalmaz. Kapcsolás szempontjából macerásabb megoldani hogy a leden átfolyó áram a környezeti fény függvényében változzon, ezért elegáns módon csak a ledet rövidrezárják ha világos van. Az átlagos ember csak azt látja, dejó, nem világít ha nincs sötét, milyen takarékos. Pedig lóf@szt.

2022. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as, mi az hogy 3W -ot ÓRÁNKÉNT? Bocsi, de szerintem neked semmit nem kéne méregetned és pláne szétszedni nem kéne, mert hamarosan odaégsz valamelyik drót végére
2022. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán
2022. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!