Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan használjam az Elmex...

Hogyan használjam az Elmex fogkrémet és szájvizet?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy ma bevásároltam Elmex termékekből. A Sensitive (zöld) termékcsaládot választottam enyhe érzékenység, és foggyengeség miatt.


Vettem szájvizet, és még Elmex Sensitive fogkefét is.


Viszont a fogkrémből láttam, hogy két fajta van. A Sensitive Plus és Sensitive Professional.


A Professionalt hoztam el, de most olvasom, hogy óvatosan fel kell vinni a fogra, és beledörzsölni, fogkefével óvatosan "mosogatni".


A kérdés az lenne, hogy akkor ezt most használhatom rendes fogkrémként, és ugyanúgy tisztíthatok vele a lepedék miatt, vagy ez nem arra való, és kell mellé külön tisztító fogkrém? Ha így van, akkor a Sensitive Plust és Professionalt együtt kell használni? A Plussal alaposan megmosni, a Professionallal pedig bedörzsölni? Vagy maga az Elmex az nem is alapos tisztításra lett kitalálva?


Az válaszoljon, aki ismeri, és tudja a különbséget az általam említett termékek között, nem csak annyit, hogy "zöld mindegyik", és akkor pontosan hogy is használjam.


Ami eddig megvan, az a Professional és a szájvíz.

Ha szükséges, veszek még.



2016. máj. 25. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
rendes fogkrém mindkettő
2016. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Csak érdekelt, hogy akkor minek van két fajta. Akkor az Elmex gélt használhatom mellé. Az is van. Csak mert az narancssárga, de mondjuk tök mindegy.
2016. máj. 27. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!