Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okosórát érdemes venni?

Milyen okosórát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy okosórát, amelyikre zenét is le tudok tölteni és hallgatni, a különbözö üzeneteimet is mutatja/tudok üzenetekre válaszolni és hívásokat is tudok rajta intézni az általános óra ill. okosóra funkciók mellett. Samsung galaxy A71es telefonom van. Garmin Venu 2 plust néztem eddig ki, de más ötletek is jöhetnek. Nagyjából 200 ezerig van rá keretem.

Köszönöm a segítséget!

PS: ha ez fontos lenne, nö vagyok



2022. márc. 29. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

“ ha ez fontos lenne, nö vagyok”.


Akkor szín alapján döntsd el.

2022. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1es köszönöm, de nem ez a mérvadó, elsősorban a minőség és teljesítmény alapján szeretnék választani, utána jöhet a szín ill az utána már majdnem mindegy.

Azért írtam, hogy nő vagyok, hogy ne ajánljanak kifejezetten férfi karórákat. Ha érdemben nem tudsz hozzászólni, tovább is görgetgethetsz!

2022. ápr. 2. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

“ Ha érdemben nem tudsz hozzászólni, tovább is görgetgethetsz!”

Dito. Ha nem tetszik a válasz, nem kötelező reagálni. :)


Az meg, hogy nő vagy, nem jelenti azt, hogy csak hello-kittys órákra buksz.

Régen, egy középiskolai barátnőm kimondottan a férfi órákat szerette, annak ellenére, hogy elég nőies volt.

2022. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!