Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Yettel-re érdemes váltani...

Yettel-re érdemes váltani vodafonról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 éve vodafonnál vagyok, viszont nyáron történt egy belső "felújítás" a cégnél és azóta vállalhatatlan, a szolgáltató. Hónapokat késik a számla, lehetetlen lett elérni az ügyfélszolgálatot, és nem működik szinte semmi rendesen. Félreértés ne essék, telefonálni és netezni gond lekul lehet, viszont az ügyintézés része borzasztó. Előtte nagyon jó volt, éppen ezért váltottam vodafonra, de nyáron kinyírták ezt a tulajdonságot.

Éppen ezért a yettel-ről szeretnék megtudni véleményeket, mert telekomos voltam mar, de az is hasonlóan rossz.



2022. ápr. 1. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelő díjcsomagot találsz akkor biztosan érdemes.
2022. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 puritan ***** válasza:

Az ügyfélszolgálatról nem tudom hogy milyen a yettelnél, de a voda az borzasztó, azt tudom.


Ezt a flottát azonban érdemes megnézni, mert jó áraik vannak, és yetteles.

[link]


Itt majdnem mindent tudnak a flottákról, érdemes beleolvasni:

[link]

2022. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én Yetteles vagyok és az ügyfélszolgálattal (igaz nem gyakran volt dolgom) de mindig maximálisan elégedett voltam. Akár e-mailben, akár telefonon.

Számomra megdöbbentő volt, hogy e-mailes megkeresésre volt, hogy egy napon belül, de mindig maximum három nap alatt válaszoltak.

Persze minden adatomat megadtam, de adekvát, részletes választ is kaptam.



Flottánál arra nagyon figyelj, hogy csak olyat válassz, ahol az előfizetés a te neveden van, nem a flottakezelő nevén!

2022. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!