Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ultrahangos jobb kutyariasztót...

Ultrahangos jobb kutyariasztót milyen gyártmányt és hol érdemes venni ? Minimum 5 méter hatótávosat ...

Figyelt kérdés
Videokon látok gagyi olcsókat reklámozva , a komolyaknak nincs se márka se tipus megadva a kommentre nem válaszolnak .
2022. ápr. 29. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem működnek, azért.
2022. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pelenkásfiú ***** válasza:

Nekem van...

Az a baj ezekkel, hogy egy ideig valóban elriasztja a kutyákat, de az okosabb hamar rájön, hogy bár kellemetlen, de nem árt neki.. ráadásul valamilyen szinten támadásnak veszi és annál inkább neked akar menni.

Szóval ha nem olyan helyen vagy, ahol be tudsz valahova menekülni, akkor nyertél fél percet és ennyi. :D

2022. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor picik voltak a gyerekek két nagy testű, neveletlen kutya volt a környéken, eegyszer majdnem megharapta az egyik a babakocsiban fekvő legkisebbet. Akkor átértékeltem a kutyákhoz való viszonyomat, és mivel továbbra sem akartam bántani őket, vettem egy ilyen csodálatos berendezést. A legnagyobb hatás amit elértem vele az volt, hogy csodálkozva rám nézett a kutya, hogy jéé, te tudsz ilyen hangot kiadni?
2022. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát a drágább 10 ezer áras vagy nagyobb hatótáv esetén is kukába valók .
2022. ápr. 29. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Oda, csak nehezebb szívvel hajítod ki.
2022. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vettem egyszer egyfélét egy imádottamnak, azt mondta, nagyon hatásos, de fél év alatt tönkrement. :D Na, amúgy az jó drága volt, 20 fölött volt a kétezres évek elején.
2022. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Marad a paprika meg a CR spray , 3 ezer és kitart 3 évig ...
2022. ápr. 29. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!