Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik ipadet vàlasszam?

Melyik ipadet vàlasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Màr egy ideje gondolkodtam rajta hogy veszek egy ipadet,viszont most nyárra jutok el odáig hogy tényleg megvegyem. Föleg egyetemre kéne,oda írnàm az anyagokat,viszont filmeznék is rajta,emellett tervezek grafikus képzésen részt venni,és oda rajzolnék nyilvàn apple pencillel. Az ipad air-t néztem. Annyi évjárat van szerintetek melyik éri meg a legjobban?

Van valakinek valami tapasztalata?



2022. máj. 16. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Ipad
Apple
Grafikus
Egyetem
Tablet
8 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsii nem akartam a szavazást véletoen félrenyomtam😂
2022. máj. 16. 17:04
 2/12 anonim válasza:
2022. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ha nem számít, mennyibe kerül, akkor mindenképp jó választás, nekem is ilyenem van, nagyon szeretem :)
2022. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az iPad a belépőszint, az iPad Air a közepe, az iPad Pro a legteteje.

Ezeken belül a kiadásokat nem nagy dolog megérteni: minden évben kiadnak egy-egy új modellt (kivéve a Prot).


Ha megengedi a pénztárca (mifelénk: buxa) akkor a 2022-es iPad Airt vedd meg! 6-8 évre meg oldva az iPad vásárlás.

2022. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fontos mire használnád, mert alap dolgokra mindegyik elég.

Grafikus. pontosan mit csinálsz vele? Rajzolgatsz kézzel?

Mindegyik tudja.

Sebesség és időtállóság miatt az air jó, de a sima is tök jó mindegyikre.


Nem apple tabletet felejtsd is el kb.

Egyet kivéve. Ha rajzolsz akkor wacom, ott az epöl se rúg labdába de azok célszerszámok.

2022. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rajzolgatásra oké, de jegyzetelésre szerintem alkalmatlan egy tablet.
2022. máj. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért tartod alkalmatlannak, mert még nem használtad. Tök jó amikor a kiadott anyagba bele tudsz rajzolni, eláhúzni, stb. Szinkronizál a felhőbe, úgyhogy a telefonon, számítógépen is pont ugyanazt látod... nagyon jó dolog a 21. század.

Régen a mérnök végigtanulta, végig dolgozta az életét egyetlen logarléccel és felépültek a Parlamenthez hasonló dolgok akkot is. De ha már van lehetőség a modern technikát hasznánli, akkor miért ne?


"Grafikus. pontosan mit csinálsz vele?"

azt sem tudod mi az, de bele kell ugatni mi? :DD

"Rajzolgatsz kézzel? Mindegyik tudja."

Nem pálcikaembert meg hóembert kell rajzolni! :D

"Nem apple tabletet felejtsd is el kb."

"ott az epöl se rúg labdába"

Ezért majd nézz meg egy hozzáértő kezében egy iPadot és Pencilt közelről jó? :)

2022. máj. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos volt alkalmam használni, inkább váltottunk 2 in 1-re,de az valóban igaz, hogy ha bele kell rajzolni még pluszban, arra jó az Ipad.
2022. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7: TE szavad járásával fingod nincs mi az a wacom, miért is azt használják a profi grafikusok és nem az epölt, de bele kell ugatni mindenbe. Bár életedben nem láttál egyet se. Sőt most olvastad először amint látom. De verni kell a nyálad mekkora ász vagy. Ugatni kell. De aki ugat arról tudjuk hogy nincs meg az amire veri magát. Ez eddig így volt az emberiség teljes történetében, és nem most fog megváltozni.


Hja grafikus és grafikus között is elég sok különbség van.

Nem mindenki ugyan azt és ugyan úgy használja. Bármilyen meglepő is.

Szívesen.

2022. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És szerintetek az apple pencil megéri?
2022. máj. 18. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!