Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom melyik telefont...

Extespetionhun kérdése:

Nem tudom melyik telefont válasszam? Mind kettő készülék egy árban vannak iphone 6 vs sony z3 érveket kérek nem azt h iphone akkor iphone

Figyelt kérdés

#iPhone 6 #Sony Xperia Z3 #melyik a jobb ? vásárlás
2015. febr. 1. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az iphone 60al drágább...
2015. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Én mindenképp iPhone 6-ot mondanám már csak a szoftver miatt is, ha megvan rá a keret, mondjuk ez már ugye nem Steve Jobs-é sajnos és nem is olyan mint lehetne, de ami tényleg jó az az 5s, de ez mellesleg egyéni hogy melyik op. rendszer tetszik jobban és hogy egyáltalán mire használod.. android jobban testre szabható viszont nem is annyira stabil és biztonságos mint az iOS. Jómagam is voltam android user tableten és telefonon is(bioniq hd, samsung galaxy s5) és megelégeltem hogy egy idő után vagy ha sok dolgot pakolok rá akadozik és folyton lefagy. Félreértés ne essék én nem istenítem az Apple-t megvannak az androidnak és az iOS-nek is mind mind a maga hátrányai-előnyei. A sony-t leginkább olyan érvekkel ajánlják, hogy az már 4k-s videót tud felvenni... ja és olyan kis képernyőn mit lát az ember a 4k-ból.., meg hogy vízálló, víz alatt is jól működik.. hányszor használja 1 átlag ember a víz alatt a telefonját? stb.. 3 ismerősöm is van aki ha tehetné iphone-t venne mert rühelli az androidot. Igen árban drágább valóban, de nem is olyan embereknek van kitalálva akik nem tudják megfizetni, és megsúgom, hogy a sony-nál biztonsági komplikációk léptek fel és egy csomóan náluk átváltottak apple cuccokra.
2015. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Oszt még nem vagy fan. :)

Akkor csak elég hülye vagy és pénzed is van rá,hogy applet vehess.

2015. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Halgassál már inkább látszik hogy hozzá nem értő android fan vagy...
2015. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Z3
2015. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Farkasadi ***** válasza:
IPHONE 6
2015. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Norbijuh75 válasza:
Rengeteg összehasonlító videó van a neten, én rengeteget néztem meg az elmúlt időben, rá kell szánni az időd, megéri, néztem a Sony-t, az iPhone-t az LG-t is, de teljesen más telefon mellett döntöttem. Asus Padfone S. Elötte Samsung volt, Sony...stb.Nézzél utána, mert mindenkinek más tetszik.Jó keresgélést! :-)
2015. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nos, én fogom megmondani a frankót, mert mindkét telefonhoz volt szerencsém.


Iphone 6.


Három év alatt a Z3 volt a negyedik Sony telefonom, ami tönkrement, pedig úgy vigyáztam mindegyikre, mint a hímes tojásra. Féltem én is az iPhonetól, de nagyon megszerettem pár nap alatt. Egyszerű, gyors, mindent tud. A böngészője egy álom, semelyik másik oprendszer böngészője nem veszi fel vele a versenyt.

2015. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az előttem hozzaszólónak nagyon igaza van 
2015. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 DonDani válasza:
Azt soha nem értem meg hogy miért kell szidni azt, akinek van pénze IPhone-ra... Miért nem tanultál azért, hogy neked is több pénzed legyen? 22éves létemre havonta van annyi pénzem hogy vegyek egy új Iphone 6-t.. Miért? Mert tanultam ;) Nem felvágásból, de utálom az ilyen embereket...
2015. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!