Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Okosórán (Amazfit t-rex pro),...

Okosórán (Amazfit t-rex pro), miként lehet beállítani, hogy ne figyelmeztessem a beállított figyelmeztetés (ébresztés) előtt egy órával és 10 perccel előtte?

Figyelt kérdés

Szuper óra, de egy ideje többször jelez a figyelmeztetési (ébresztő) idő előtt, ami nagyon zavaró. Hiszen, miért is kellene jelezni, hogy ébreszteni fog egy óra múlva, ill. tíz perc múlva. Ennek totál nincs értelme!

A menüben csak azt találom, vagy be van kapcsolva vagy ki van kapcsolva a figyelmeztetés, egyéb beállítást nem. :-(



2022. máj. 20. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem a teló ébresztésére gondolsz? Hogy azt jelzi előre? Legalabbis a GRS 2e nem jelez az óran beállított riasztások előtt, csak a teló küld ilyet.
2022. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megeshet. Valóban részben az órán beállított ébresztőkhöz jelez. De, hogy a telefon vagy az óra Zepp appja küldi ezt a jelet, azt nem tudom. Sehol nincs ilyen beállítási lehetőség egyik menüben. Sem az órán, sem a telefonon! :(
2022. máj. 21. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém nem ez a márka. De az enyémen az ébresztô (alarm)beállításon belül van még egy "alarm" nevû opció, azt ki kell kapcsolni, hogy ne ébresszen 10 perccel a beállított idô elôtt.


Elvileg az én órámon a funkciója, hogy az ébresztés elôtt figyeli mennyire alszol mélyen, és ha úgy veszi észre, hogy ébredôfélben vagy, akkor elôbb ébreszt, hogy ne mély alvásból kelljen ébredned. De mivel én mindig elôbb ébredek, mint az ébresztô, inkább idegesítô, hogy mindig elôbb jelez, mikor még bóbiskolnék kicsit.

2023. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rákeresve, "smart alarm" néven fut a legtöbb okos óránál. A tiéden nincs ilyen nevû beállítás? Azt kell kikapcsolni.
2023. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-4# Köszi a hozzászólást, de időközben rájöttem a megoldásra, ám már nem tudom, mi volt az. :-) Azt tudom, az appban kellett állítani valamit, nem az órán.

Az óra mai napig kiválóan működik, nagyon kedvelem! Még az akkumulátorának teljesítménye sem csökkent, még mindig 2-3 hetente kell tölteni. Legtöbbször 20 százalék alá nemigen szoktam hagyni lemerülni.

2023. okt. 26. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!