A karóra típusa?

Figyelt kérdés

Találtam egy régi karórát nagyapám dolgai között, viszont nem jár.

Ezekhez az órákhoz semmilyen szinten nem értek, úgyhogy nem tudom, hogy lehet beindítani. Quartz, ennyi van ráírva. Eltekerni a kis és nagymutatót már sikerült, a másodpercmutató meg sem mozdul.


A másik, nem tudom, milyen márka lehet ez. Mellékelek képet, amelyiken látszódik a logó, hátha valaki ennyire ért hozzájuk.


( [link] )



2022. máj. 24. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, ez a logó nem tudom milyen márkára utalhat,de tetszik. A másodperc mutató csak akkor fog mozdulni, ha ki lesz cserélve az elem benne,ha egyáltalán működik a szerkezet.
2022. máj. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még a yandex sem dob ki semmit a logóra. Vidd be óráshoz. Időshöz. Mármint nem idős-órás, hanem bácsihoz, aki már látott párezer márkát..
2022. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ilyen 90-es évek környéki lengyelpiacos óra. Noname kínai gyártó, nincs értéke.
2022. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!