Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A búvárkomputer helyettesíthet...

A búvárkomputer helyettesíthető a búvárórával, vagy az csakis akkor jó, a merül az ember?

Figyelt kérdés
Régóta tervezek, egy szép búvárórát venni, de azon gondolkoztam, hogy mennyire hasznos, ha búvárkodásnál szükséges a búvárcomputer és gyakorlatilag ugyan azt a funkciót szolgálja mint egy búváróra, sőt még többet is tud. Szerintetek érdemes búvárcomputert hordani búváróraként, vagy azt csak is akkor érdemes venni ha búvárkodik az ember?

2022. márc. 6. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Régen nem volt ám számítógép és akkor is tudtak merülni. Manapság 99%-ban nem búvárkodnak búvárórával az emberek, de nem lehetetlen. Kell egy nyomást mérő eszköz meg egy merülési táblázat, ez a kettő, kiegészítve egy búvárórával teljesen jól használható merüléshez.

Én csak akkor hordanék búvárcomputert, ha búvárkodok. Illetve búvárkodás közben nem hagyatnoznék CSAK búvárórára. Ez a kettő igazából csak részben kölcsönös. Szerintem egy búváróra elsősorban arra van, hogy szép legyen és tetsszen, másrészt meg a hobbidat is kommunikálhatod vele. Viszont manapság nem váltja ki a búvárcomputert. Ez fordítva is igaz. Búvárcomputer nem díszítő funkciójú.

2022. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Régen a búváróra volt a "búvárcomputer".

Manapság inkább csak tartalék az óra, ha gond lenne a computerrel.

2022. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!