Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hatékony drón jelblokkolót...

Hatékony drón jelblokkolót hol tudok venni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 28. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehol. Illegális. A legtöbb drón wifi, vagy wifi apalú kapcsolattal csatlakozik a távirányítóhoz. Ha azt megzavarod, akkor minden wifi és bluetooth eszközt zavarni fogsz a környéken.

Minek neked olyan? Drónoznak körülőtted?

2022. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, a házam és a telkem felett, most már rendszeresen.
2022. máj. 28. 10:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor hívd rá a rendőröket!

Fotózd, videózd le többször is hogy legyen bizonyítékod. Ha jóban vagy a többi szomszéddal, akkor szerezz még tanukat.

Ne dobd le, ne lődd le, ne zavard elektronikus eszközzel. Ezzel te magad is büntethetővé válsz. még akkor is ha a másik illegálban repül. Ha legálisan repül akkor meg komolyan megütheted a bokád.

Ha ledobod akkor a légiközlekedés veszélyeztetése miatt fognak a hátsódba rúgni, ha zavarod, akkor meg a hírközlési hatóság fog rádszállni.

Ha pedig a csávó legálisan repül akkor tűrnöd kell.


Ennél a kérdésnél olvasd el a válaszokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

Megbüntettéka. csávót. Szóval drolgoznak a rendőrök.

Ha tudod melyik az a nagyképességű, akkor küldd át neki ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=ra00SSKey3I

2022. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Rendőrségnek szóltam, nem tudom, csináltak-e valamit, nem látok oda, meg nincs is kedvem/energiám kukkolni. Dobálás nem opció, max. lecsapom, ha már az én kertemben az arcomba repül ... ez most ilyen kisebb gép volt, de voltak már tök nagyokkal is és mocskosul idegesítő. Azért az elektronikus izéket megnézem, a hírközl. hatóság nem tűnik - így látatlanban - olyan vérszomjasnak :)
2022. máj. 28. 12:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig azok, hidd el....

Csak PMR frekvenciákon adhatsz 500mW teljesítménnyel. (azok a kis rádiók, walkie-talkie-k működnek ezen amit tescoban, obiban, auchanban lehet venni) Illetve a CB rádiózás megengedett rádióamatőr vizsgával.

Hidd el ha kilövöd a környékeden a wifiket, vagy akár a mobil frekvenciákat is bezavarod, elég hamar ott lesz az MNHH és elkezdenek méregetni. Percek alatt találják meg a jól felszerelt, műszerezett kocsijukból az ilyen illegális jelforrásokat. Ezek használatával törvényt sértesz! Ahelyett, hogy segítenél magadon, még téged fognak megbüntetni. Főleg ha mondjuk a polgárőrség, vagy a rendőrség drónja is leesik :D Akkor biztos rádrohad még a műanyag lakat is.

2022. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor biztos rádrohad még a műanyag lakat is."


De legalább a szomszéd gyerkőc játékát is hazavágta, úgyis csak az számít neki..

2022. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Van hegesztőtrafód? Amikor éppen feletted jár, próbálj meg hegeszteni. Hegeszteni nem tilos, és jó sok széles sávú zavarjelet sugároz. Főleg ha az elektróda fogóra rákötsz egy pár méteres drótot és kifeszíted a levegőben, 45 fokban. Rövid idejű zavart okozol, ha csak addig hegesztesz, amíg közel van hozzád a drón. Nem egy biztos módszer, de bejöhet.

Nálunk a wifin át történő pingelésre a válasz házon belüli eszközre 1-2 msec. Ha hegesztek, ez az érték több ezerre is felugrik, és nagyon lelassul a net.

2022. jún. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
5-10 év óta a szomszédom vette a bátorságot két méteres magasságban reptetett. Az exem szólt kint napozott a kertben. Annyira felb@szta az agyam, hogy bár nem vagyok egy Schwarzenegger, de átmentem és leordítottam a fejét. Többet nem jött.. Tettlegesség nem lett belőle. Egy 50-60-as csóka volt, már én lettem közben annyi. :-))
2022. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

2 méteres magasságig reptethet bárki bármit. (a saját területén)

Ha félsz, hogy lefigyelik az asszony valagát, akkor ültess sövényt, mert bizony egy sámlira állva is kukkolni tudják.

2022. jún. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Te vagy az Viktor?!
2022. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!