Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell teljesen újra...

Hogyan kell teljesen újra indítani egy notebookot hogy olyan legyen mint újkorában?

Figyelt kérdés

A suliban kapott mindenki ingyen egy notebookot de mivel iskolát váltok vissza kell adnom az iskolának úgy ahogyan kaptam. Nem értek az ilyen eszközökhöz, rá kerestem interneten is és nem igazán azokat a dolgokat írja le amit én szeretnék csinálni vele mert mind olyasmit ír hogy pl nem végleges vagy ilyesmik. Szóval hogyan kell kitörölni a memóriáját?

Remélem valamilyen szinten értitek mire gondoltam és tudtok segíteni, a válaszokat előre is köszönöm!



2022. jún. 12. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Mi a notebook operációs rendszere? Windows 10-ben létezik olyan opció, hogy "Gyári beállítások visszaállítása" opció:

[link]

(A márka lényegtelen, a metódus ugyanaz.)

2022. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi már megoldottam, igazábol magát a kulcs szót nem tudtam ami a gyári vissza állítás volt. Mostmár készen vagyok a dobozba vissza rakással is szóval köszike a választ!
2022. jún. 12. 13:37
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Recovery-ből jobb, ha az install rendszer rajta van.
2022. jún. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!