Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van ötletetek miért csinálja?

Van ötletetek miért csinálja?

Figyelt kérdés
6 hónapos a lányom, kB két hónapos korától kezdve atalussza az éjszakát, azonban egy hete minden áldott éjjel felkel van hogy 2x is, enni nem mindig eszik, csak úgy ébren van. Az alvással töltött idő is úgy telik hogy össze vissza vergődik, szó szerint, dobálja a kezeit szét, a lábaival rugdos, van hogy felsir álmában. Sosem csinált ilyeneket, én viszont már hulla fáradt vagyok. Mert ha alszik se tudok tőle aludni annyira vergődik.
2021. szept. 14. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Mozgásfejlődés, fog, hozzátáplálás, bármelyik okozhatja. A babám ugyanekkor kezdte újra a keléseket, és első szülinapja után volt hajlandó ezeket a hülyeségeket elfelejteni, azóta kezdenek újra nyugodt éjszakáink lenni.
2021. szept. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési ugrástól is lehet, vagy csak egyszerűen sok inger éri és álmában nehéz feldolgozni neki az aznap történteket. Az én fiam nagyon hiperaktív, nagyon gyorsan tanult meg ülni is meg járni is. A doki azt mondta ez miatt nem alszik rendesen mert gyorsan fejlődik és a sok új tanult dolgot újra át éli álmában és ezért nyugtalanul alszik. Nekünk kb olyan 6 7 hónapos korban kezdődött, most 1,5 éves mostmár azért jól alszik, néha van csak ilyen "aktív" éjszaka. Nekem a doki magnézium-citrátot irt fel, hogy nyugodtabban aludjon. Valamennyit javított rajta, de keserves időszak volt az biztos.
2021. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most kezdett el fordulgatni, a hozzataplalast pár hete kezdtük, és talán a foga is jön.
2021. szept. 14. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ez így mind egyszerre.
2021. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!