Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha 8-10 oraig bekapcsolva...

Ha 8-10 oraig bekapcsolva hagyom a kisebb ventilátorom, akkor az kigyulladhat?

Figyelt kérdés
Este jó lenne bekapcsolva hagyni

2022. jún. 30. 00:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
83%
Nekem is van ilyen kicsi, mindig úgyhagyom éjszaka, és eddig még sosem gyulladt ki. Szerintem nyugodtan úgyhagyhatod, nem lesz baj. 🙂
2022. jún. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
14%
Inkább a klímát kapcsold be, ha nem jó minőségű a ventillátor kigyulladhat
2022. jún. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Sehogy gyullad, ez nem lámpa,

Hogy túlmelegszik.

2022. jún. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én most kapcsoltam ki, kb tegnap du. 3 óra ment.
2022. jún. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha csak ventillatora van hogy kapcsoljon klimat?
2022. jún. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Van rá esély ha megszorul, de amíg forog addig nem tud
2022. jún. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Maximum a motorja ég le, ha túl sokat megy, de az nem konkrétan azt jelenti, hogy kigyullad, csak tönkremegy.

Mi évek óta használunk ilyen kicsiket, én munkában is, mert idióta kollegáim vannak, simán megy 6-8 órát néha, eddig még semmi baja.

2022. jún. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A ventilátorok motorjai állandó üzemre készülnek. Folyamatosan üzemelhetnek, az üzemidő nincs korlátozva. Akkor melegedhet túl, ha megszorul a tengely és üzem közben leáll. Ilyenkor előbb-utóbb a tekercsekről leég a zománcszigetelés, zárlatosak lesznek és leold a kismegszakító, nem valószínű, hogy kigyullad, legfeljebb megolvad a külső műanyagburkolat.
2022. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bármi meghibásodhat, kigyulladhat.

Ha járatod 1-2 órát és nem melegszik túl, akkor 8 óra alatt sem fog túlmelegedni annyira, hogy felgyulladjon. Nekem egy 6-7 éves ventillátorom van, járatom minden nyáron egéz éjjel az ablakba téve, hogy húzza befelé a hideg levegőt. Ne pakold körbe gyúlékony anyagokkal!

2022. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

20 éve vettem egy asztali ventillátort az auchanban, azóta is azt használom nyáron, szinte egésznap megy, éjszaka is. Nem gyulladt még fel, bár már kezdek fèlni tőle...

Hogy lehet, hogy semmi baja sincs ennyi idő után?

2022. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!