Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Macbook air. Honnan látom/tudo...

Macbook air. Honnan látom/tudom hogy tolt?

Figyelt kérdés

kene valahol világítania, ha töltődik? 2 toltot is használok, minden mást tolt, más gépét is, de az enyémet mintha nem töltené. Ha bedugom mindig felvillan a képernyő megjelenik a lemerült jel a kicsi piros csíkkal, alatta pedig egyszer egy töltődés jel utána meg kábel nyíl töltödes jel, ezt kb 2 másodpercenként felváltva.

Fél órája rá van dugva, bekapcsolni nem lehet, ez azt jelenti hogy egyszer tölt egyszer nem?



2022. júl. 4. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt valami hiba van...

Melyik air, milyen töltője, kábele van?

2022. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

2020as MacBook

Kiprobaltam mindenfele toltot màr, amit itthon találtam és az osszesnél ezt csinálja :/ ebből gondolom, hogy a géppel van valami bibi :( pedig 2 éves sincs még

2022. júl. 4. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az 5 éves maqbookommal volt ilyen. Kiderült, hogy az alaplappal van baj, jó drága lett volna a javítás, úgyhogy új laptopot vettem. Nekem azért éjszakánként feltöltött, csak lassan és kiszámíthatatlanul, de tudtam még vele dolgozni fél évig. Hagyd töltőn, hátha beindul.
2022. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!