Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van bármi esély arra, hogy...

Van bármi esély arra, hogy PC-n rég letörölt és kukából eltávolított videót visszaszerezzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy videó amit felvettem tavaly júniusban. Az azóta letöröltem már nem tudom mikor és a kukából is eltávolítottam. Van bármi esély arra, hogy ezt valahogy visszaszerezzem, esetleg alkalmazással, vagy másik úton? Előre is köszönöm a válaszokat

2022. júl. 9. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
pl. Recuva, mélyszkenneléssel. Az esély egyébént nagyon hasonló a nullához :)
2022. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van esély, egy recovery programmal kell átnyálaztatni a merevlemezt.

Én is jártam hasonlóan és rengeteg olyan cuccot talált meg amit évekkel azelőtt töröltem le. De ha ez a merevlemez használatban van és újra lett írva az a terület ahol a keresett állomány található, akkor csak minimális az esély. Az is lehet hogy talál valamit, csak nem tudja miat és nem video formátumban fogja elmenteni, vagy csak egy részét találja meg.

2022. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
2022. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!