Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom megnézni, hogy...

Hogy tudom megnézni, hogy működik-e az UV lámpa a tószűrőben?

Figyelt kérdés
2 pines, 9 Wattos, UV-C lámpát cseréltem a szűrőben, de nem tudom, hogy működik-e. Rámértem a foglalatra az egyik pin és a föld között 220V, a 2 pin között 9-12V feszültség esik. Úgy már próbáltam, hogy beletettem a lámpát a foglalatba és úgy dugtam be, de nem világított. Gondolom valami biztonsági zár van benne és csak akkor világít, ha benne van a szűrőben. Honnan tudjam, hogy működik-e?

2022. aug. 1. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Telefon kamerájával nem tudod megnézni?
2022. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vortrex ***** válasza:
57%
Kell hogy legyen rajta kémlelő nyílás, szabad szemmel is látható a fénye.
2022. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vortrex ***** válasza:
Tényleg a foglalat kupakjában van egy mikrokapcsoló
2022. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már kerestem rajta ilyen nyílást, de nem találtam. Valami ötlet, hogy pontosan hol lehet?
2022. aug. 1. 16:28
 5/6 Vortrex ***** válasza:
Némelyiknek 1-2cm átmérőjű üveg karika, mondjuk azt nehéz eltéveszteni, de van olyan is, aminek csak egy üvegpötty, mintha egy 5mm-es lednek a feje volna a foglalattal ellentétes végén. Írtam hogy a foglalatban van egy műanyag gomb, mikrokapcsoló, ha benyomod egy szigetelt csavarhúzóval, akkor ugyan úgy világít
2022. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Működik a lámpa, köszi.
2022. aug. 1. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!