Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Új, eredeti (nem hamisítvány)...

Új, eredeti (nem hamisítvány) UWELL AEGLOS P1 POD MOD e-cigibe vettem 2 18650-es akksit és pár szívás után miért írja ki, hogy Low Battery?

Figyelt kérdés
Órákon át töltőn voltak az akksik, mégis pár szívás és egyből feldobja ezt az üzenetet a cigi.

2022. aug. 23. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem minden 18650-es akksi ugyanolyan.

Az ecigikbe más, nagyobb áramot folyamatosan leadni képes (ipari) cellák valók. Ahogy látom ez a kóceráj 80W-ot is tud. Az barátok között is 20-25 amper. Ekkora terhelés mellett a mAh érték már korántsem akkora mint ami rá van írva. Gondolom megvetted az első szemed elé kerülő 890 forintos 18650-est. Amit ha megküldesz 25 amperrel, csoda ha nem robban fel.

Azt sem tudjuk hogy mivel töltöd. Honnan indult a töltés, és mekkora árammal lett töltve az cella.

2022. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, műszaki üzletben vettem, ott vettem hozzá akkutöltőt is. Normál áron vettem.
2022. aug. 24. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól még lehet kis terhelhetőségű akksi.

Le tudnád írni az akksi palástjára nyomtatott adatokat ide? Ha van rajta egyáltalán valami...

Az akksi pólusai érintetlenek? Nincsen rajtuk sérülés? Sokszor powerbankokból bontott akksikat árulnak, mert így olcsóbb beszerezni.

Töltő milyen? Töltötte őket egyáltalán? Stb. stb.... rengeteg kérdés lenne még....

2022. aug. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz az akku, hiába vetted műszaki boltban. Annyi a szemét köztük, mint égen a csillag. Én is vettem ilyen akkut, azt hiszem 600 mAh körül volt a kapacitása, ezzel meg kuka. Ráírva meg teljesen más volt.
2022. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!