Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple earpods (lightning)...

Apple earpods (lightning) fülhallgató belső hangszórója nem szól, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Eddig rengeteg apple earpodsom volt, imádom. Az összes úgy "ment tönkre", hogy a belső hangszórójából (a nagyobb nyílás) már nem, vagy alig hallottam a zenét. Csak akkor tudtam normálisan zenét hallgatni, -úgy, hogy a körülöttem lévők ne hallják 1000x jobban mint én- ha felcseréltem a balt a jobbal, viszont akkor meg eszméletlen kényelmetlen volt és lehet hülyének is néztek az emberek:D Egyszer az egyiket szétszedtem, hátha csak az a baja hogy eldugult, kosz ment a hangszórójába, de semmi nyoma nem volt. Aki tudja hogyan néz ki egy earpods belülről, annak nem kell magyaráznom, viszont a többieknek: a két kis hangszóróból egyaránt szól a hang, ugyanis egy helyről jön a zene, tehát semelyik hangszóró előtt nincsen "akadály".

A kérdésem az: Mégis mi lehet a bajuk? (az összes eddigi fülesemnek ez volt a vége)



2022. szept. 15. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A hallójáratod felüli nyílást szivogasd meg.

Nem viccelek!

2022. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2022. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Najoo, erre még egyáltalán nem gondoltam (e1. válaszoló), pedig van hogy a telefonom hangszóróját is úgy tudom rendesen kitisztitani, akár mennyire egészségtelen a por beszívása:)) köszi, működik a dolog!! Isten vagy
2022. szept. 16. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!