Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az elektromos rollernek...

Az elektromos rollernek mennyire árt, ha nem fokozatosan nyomjuk le a "gázkart"?

Figyelt kérdés

Szóval én csak full gázt használok, vagy teljesen elengedem. Esetleg kaphatnék tippeket arra vonatkozóan, hogy tudnám a lehető legjobban kímélni, és növelni az élettartamát?

Autóval nyilván csak fokozatosan gyorsítok, de az elektromos motornak nagy a nyomatéka, tehát annak nem árt annyira, vagy igen?


2022. szept. 23. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Semennyire nem árt.
2022. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az akkumulátort és a motorvezérlőt pofozod ezzel a vezetési technikával. Az akkumulátornak sem használ a hirtelen nagy áramfelvétel és a motorvezérlő is biztosan "örül" neki. Főleg nyáron.
2022. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.: És ha fokozatosan gyorsítok, de max sebességen használom, az nem akkora gond? Egyébként próbáltam rá vigyázni, pl. nyáron nem használtam tűző napon, használat után nem kezdtem el egyből tölteni, stb.
2022. szept. 23. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nyélgázon mész vele akkor hamarabb tönkre fog menni. Autóval is ha 200-al mész az is megadja magát hamar. Ha ekkora sebességőrült vagy, akkor olyan rollert kell választani ami bírja is a strapát amit adsz neki.
2022. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!