Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért írnak ilyen csúnyákat a...

Miért írnak ilyen csúnyákat a Google értékelésnél a két szervizről?

Figyelt kérdés

Szekszárdon van ez a két szerviz.

Mikro 2001 Kft.


Ekron Elektronika és Szerviz (Webáruház) Szekszárd



Mikro szervizbe még sose voltam, de hogy el olvastam a kommenteket nem merem oda vinni semmimet, pedig ma arra fele jártam a régi jó szervizembe akik már nem vállalnak videómagnók javítását mert nincs már ott a kollégájuk a ELIKSZ-TV-VIDEO Szerviz és Kereskedés Bt-ben.

Így sajnos potyára buszoztam 20 km-t 3 db videómagnóval.



Ekron Elektronika és Szerviz (Webáruház)-ba már nagyon rég voltam ott is lett javítva már az egyik Philips videómagnóm 24 ezerért egy görgő csere, de valószínűleg már mások dolgoznak ott, mikkor utoljára vittem be hozzájuk az LG monitoromat el küldtek (pedig kint van az épületen mint javítanak), vittem régen egy Philips hifit is de akkor is elküldtek vigyem Bonyhádra, így sikerült egy jó szervizt találnom (ELIKSZ) mindent javítottak nekem 4 éve ezelőtt DVD felvevő, Philips VHS, mini és micro hifik, de sajnos ez véget ért csak TV monitort javítanak már.

Két karom nagyon fájtak hogy két nagy csomaggal vittem a videómagnókat.


Mit csináljak?

Tényleg engedjem el őket?

Nem nagyon merem a két helyre vinni mert lehet még jobban elrontsák és drágán is dolgoznak, a jó szervizem ha nem javítható vagy nincs alkatrész hozzá akkor semmit se kell fizessek.



2022. szept. 24. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem lehetne ezt érthetően megfogalmazni?


Másrészt semmi csúnyát nem látok ebben, már ha jól értem, melyik a kimásolt rész...

2022. szept. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát a Google review-k alapján én se mennék hozzájuk. Legközelebb előre olvasd el, mit írnak egy cégről, és keress másik szervizt.
2022. szept. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Te valami debil vagy?
2022. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Igen, ő valami debil. Nem is valami debil, hanem A Debil.

Ezekkel az ezer éves, elavult, már új korukban is értéktelen műanyag fröccsöntött tucatszutykokkal szerencsétlenkedik évek óta.

Minden hónapban legalább egyszer megkérdezi itt is, hol lehet alkatrészt szerezni a szakadt Philips videómagnójához, meg a Millenium muzsikcenteréhez, amit ő konzekvensen hifinek nevez.


Kérdező, azért hajtanak el, mert ismernek. Kint van minden szekszárdi elektronikai szervizben a fényképed, pontosan tudják, ki vagy. Ők is olvasnak gyíkhut.

2022. szept. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Mikro 2001-ben nagyon bunkók voltak velem is. Hülyének néztek, mert egy Euronicsban vásárolt Thomson DVD játszót szerettem volna garanciálisan (1 hónaposan) megjavítatni. Elmondak minden féle balf@sznak, hogy ilyen szar helyen ilyen szart vasárolok.2004-ben. Hát hol vasároljon az ember? Mindent nem lehet az Audiophile Kft-nél venni. Szóval, nagyon szemét banda, majdnem a panaszkönyvig jutottunk el, csak nem akartam magam tovább idegesíteni velük. Barátságtalan, arrogáns, beképzelt banda, jobb elkerülni messzire őket.
2022. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem igyál... Én ennyi traumát biztosan nem tudnék elviselni mindennapos berúgás nélkül.
2022. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Ott a youtube...tanuld meg te önmagadnak megjavítani őket;)
2022. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!