Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha kb 10 napig nincs az ember...

Ha kb 10 napig nincs az ember áramforrás közelében, akkor hogyan oldható meg az, hogy valamilyen eszközön mégis hallgathasson valamit (pl előadást vagy egyebeket)? Minden lehetőségre, ötletre, tippre kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Sátorozás esetén, ha nincs a közelben villany.


Elképzelhető valamilyen nem digitális eszköz használata is? Amennyiben igen, mi lenne az?


Illetve milyen digitális vagy analóg eszközöket tudtok ajánlani?


Nagyon nem vagyok képben ezekkel, ezért kérlek, azt is írjátok meg, ami számotokra nyilvánvaló!!! (Számomra biztos, hogy nem az!)


És még azzal is kalkuláljatok legyetek szívesek, hogy éjjel nappal kellene mennie a hangnak, zenének.


Előre is nagyon köszönöm!



2022. szept. 24. 10:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

En letoltenem a listaimat Spotify-on, hogy offline is menjenek, illetve Youtube-on is van ilyen opcio. (Nem tudom, hogy csak a premiumon elerheto-e, nekem az van.) Szoval elore kivalogatnam, mik azok a tartalmak, amiket szeretnek majd ott hallgatni / nezni.

Es vinnek annyi powerbanket teljesen feltoltve, amennyit lehet :DD Ketto van jelenleg, de ha belefer anyagilag, vennek meg egy parat. Napelemes cuccokra nem hagyatkoznek, nem toltodnek fel olyan gyorsan elvileg.

2022. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"Elképzelhető valamilyen nem digitális eszköz használata is?"

Elemes FM rádió/kazettás magnó.


Autó sem lesz a helyszín közelében? Mert arról is lehet tölteni és akkor nem kell egy csomó power bankot vinned magaddal.

2022. szept. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Szirty ***** válasza:
49%

"Elképzelhető valamilyen nem digitális eszköz használata is? Amennyiben igen, mi lenne az?"


Könyv, akusztikus gitár.

2022. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Vannak azok a régi mp3 lejátszók amik ceruzaelemekkel üzemeltek. Na azok egy elemmel egész nap bírják. Szóval vegyél egy ilyen cuccot, meg egy marék ceruzaelemet és jónapot.

Analógnak meg ott a könyv.

2022. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ. (Nem teljesen úgy értettem a kérdést, ahogyan néhányan értelmezték, de nem baj.)

Szép napot kívánok nektek és minden jót!

2022. okt. 7. 13:47
 16/20 anonim ***** válasza:

Ezek drága és nehéz dolgok. De ha autóval mész, nagy powerbank, és kész. Napelemes is lehet, de szerintem olyan A4 felülettel. Legalábbis az én negyede annyi felületű napelemesem az másfél hét alatt töltődött fel addig, hogy telenyomta a telefon akkuját (nyáron, tökéletes aszálykiégető napsütésben!). A4 mellett már szinte sátor sem kell, mert aláhúzódsz, és kész. :D


"éjjel nappal kellene mennie a hangnak, zenének"

Felejtsük el akkor egymást. :D Az írottak nem használhatóak erre, és szerintem aki a természetben sátorozik, és állandóan jedobozt hallgat, az reménytelen eset agyi oldalon.

2022. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Egy elvonulásról van szó és mantrahallgatásról.
2022. okt. 7. 15:56
 18/20 anonim ***** válasza:

Az más.

Én otthagynám a felénél, ha állandóan szólna valami, de megértem, ha mások ezt e4sszenciálisnak gondolják.

2022. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%
Hallgasd a természetet - a legjobb mantra. Üdv! Neked találták ki :) [link]
2022. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2022. okt. 17. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!