Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Okostelefonhoz milyen hangfala...

Okostelefonhoz milyen hangfalat lehet kapcsolni? Abszolút nem értek hozzá, ennek fényében magyarázzátok el...

Figyelt kérdés
Csak hangosabban szeretném hallgatni. Nem kellene nagyon speci cucc.

2022. okt. 15. 11:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Okostelefonhoz tudsz csatlakoztatni hangszórót vezetékesen, és vezeték nélkül is, azaz a Bluetooth segítségével. Manapság már nagyon elterjedtek a vezeték nélküli hangszórók, a hordozhatóságuk miatt. Így gyakorlatilag bármilyen hangszórót tudsz csatlakoztatni, ami képes Bluetooth segítségével csattlakozni. Már lehet 10000 forintért is venni viszonylag jó vezeték nélküli hangszórókat, amiben még egy kis basszus is van, és a magasak is egész jól szólnak. Én a Spárban néznék körül, amikor legutóbb kerestem ilyesmit (Olyan 2 éve), akkor még árultak hangszórókat, most sajnos nem tudom. Azt tudom, hogy a Tesco elektronikai része talán megszűnt, de jelenleg a spárról nem tudok.
2022. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
A leg elterjedtebbek a vezeték nélküli úgynevezett Bluetooth csatlakozáson alapuló hangszórók. Rengeteg típus van. De a mostanság leg elterjedtebbek a JBL gyártó cég hangfalai, amelyből - [link] - igen nagy választék van. Ma már szinte minden Bluetooth alapon csatlakoztathatok a telefonhoz. Okos órák, hangfalak, fülhallgatók, és fejhallgatók. Az előbbi le írt linken is találsz jó pár darab Bluetooth alapon csatlakoztaható hangfalakat. A Bluetooth egy vezeték nélküli kapcsolat lényegében.
2022. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Aktívat.
2022. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én egy Genius 1250b szoktam ráakasztani.
2022. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Vezetékest csak akkor tudsz használni, ha van a telefonodon fejhallgató (kis kerek) kimenet, egyébként marad a fent leírt Bluetooth-kapcsolat. A vezetékes hangszórókat aktívnak is mondják.

[link]

[link]

2022. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Most mi ez a lepontozás?

Én is, és a második válaszoló is tökéletesen leírtuk a lényeget.

2022. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

5. "A vezetékes hangszórókat aktívnak is mondják."


Miért, szerinted csak a vezetékes hangszóróban lehet beépített erősítő? Na ugye!

2022. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
#7 Jogos, a Bluetooth hangszórók is aktívak, bár ha valaki ilyet emleget, szerintem többnyire vezetékesre gondol.
2022. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#8. "bár ha valaki ilyet emleget, szerintem többnyire vezetékesre gondol."


Igen, de csak azért mert ezeknek a használata többnyire kimerül a pc/notebook/tv szentháromságban.

2022. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A passzív hangfalak is vezetékesek.
2022. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!