Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudom azt megállapítani...

Ricsi1977 kérdése:

Honnan tudom azt megállapítani hogy gyári e a használtan vett PS4-controller??

Figyelt kérdés
A mai nap használtan vettem egy ps4 kontrollert a neten körbe néztem ott újonnan hasonló árba adták az ujjat mint amit most megvettem. A hirdető azt állította hogy ez tényleg gyári. Probléma nincs vele minden gomb tökéletes,usb ajzat nem log tényleg jó állapotú,csak kíváncsi vagyok hogy akkor mi lehet a különbség vagy csak hazudott? 10ért vettem valahol oda adták volna 9ért ujj onnan is de nagy átlagba jóval felette volt az ára ezért is hittem el😊 válaszokat előre is köszönöm!
2022. okt. 26. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyi erovel vehettel vna gyari ujat is. Ebbol nem lehet megmondani h eredeti e. Meg kep sincs. Ha nyomtad mar gyarival akkor ossze tudod hasonlitani.. vagy nezz vidit a gyarirol. De igazabol mar ugy is mind1.. meg ha jol mukodik nincs gaz
2022. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!