Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy windows phone telefonon...

Ha egy windows phone telefonon gyári visszaallitast csinálok akkor utánna senki se tudja megállapítani mi volt rajta korábban?

Figyelt kérdés
Kölcsön adtam a windows phone-t és előtte gyári visszaallitast csináltam. Egy profi se tudja visszahozni a korábbi tartalmakat ugye?? Régi windows lumia 532

2018. szept. 1. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki meg akarja, az megtudja. És vissza is hozhatja.
2018. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogyan???
2018. szept. 1. 18:53
 3/3 anonim válasza:

Jesszusom, te valami bérgyilkos vagy és a hullák helyének GPS koordinátáit tároltad azon a szegény telefonon hogy ennyire félsz? :(

Amúgy vannak programok, amikkel ez elvégezhető számítógépen. A telefonok által használt fájlrendszert nem ismerem, de gépeken ez lebutítva kb. úgy működik, hogy ha törölsz valamit, akkor a lemezen az adott szektor foglaltról üresre állítódik, és ha épp arra kerül sor, a következő fájlt oda menti a rendszer. De amíg nem ment rá semmit, illetve nem telik el sok idő, addig ezek a szektorok visszaállíthatóak foglalttá, és az adat újra elérhető lesz.

Hogy telefonoknál is így megy-e... azt sajnos nem tudom. De úgy sejtem igen.

2018. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!