Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen külső aksit vegyek a...

Újj Dávid kérdése:

Milyen külső aksit vegyek a tetoválógéphez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában szándékozok tetoválógépet venni és az Atom forgómotoros tattoo pen 2-re esett a választás. Viszont külső aksit fogok hozzá venni, de láttam, hogy a gépen DC csatlakozó van, de a külső aksi amit kinéztem az viszont RCA csatlakozós. Van külön valamilyen átalakító hozzá vagy más megoldás vagy csak Én értettem félre?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2022. nov. 3. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam hirtelen ami nem kompakt, tehát vezetékes: [link]


De ha úgy írod keresőbe hogy RCA to powerjack, találhatsz még, de főleg olyat dob ki, melynek sorkapocs van a végén, ha csak ilyeneket tudnál beszerezni, akkor a két csatlakozó sorkapcsai közé két eres vezetéket kell befognod.


Ha tudsz forrasztani, akkor elektronikai szaküzletekben szerelhető power jack és RCA jack dugókat keress.

2022. nov. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szirty ***** válasza:

Csak becsúszhat egy pici probléma a projectbe, mert tápcsatlakozó annyi fajta van, hogy Dunát lehet rekeszteni velük.


[link]

[link]


Szóval csak körültekintően!

2022. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!