Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Huawei Band 7 okoskarkötő,...

Huawei Band 7 okoskarkötő, csatlakoztatva van a mobilhoz, egészség app-pal. Kikerülök a Bluetooth hatótávból, vissza érkezve nem csatlakozik újra. Mindig a telón kell újra engedélyezni, hibás az okos óra ?

Figyelt kérdés
Alkalmazás állandóan fut, engedélyezve van minden.

#bluetooth #okosóra #Huawei Band 7 #Nem csatlakozik vissza
2022. nov. 22. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem az óra hibája, hanem az egész rendszeré! Én ugyanígy szívtam a Watch GT-mel. Az a baj, hogy maga a telefon nem is látja az órát csak az egészség app, az meg nekem folyton a GPS miatt hisztizik, hogy csak akkor hajlandó csatlakozni ha bekapcsolom, de én az nem akarom, ne merítse az is az akkut. Ezért csatlakozás után mindig kilőttem. (Méghogy a Huawei nem kémkedik ;) )

Csak akkor lesz meg a normális kapcsolat ha a telefon is látja, viszont hiába is kereseteti az ember a telóval, az nem találja az órát. Nekem úgy sikerült ezt a kapcsolatot megoldani, hogy a play áruházból letöltöttem egy bluetooth scanner programot. Sajnos már nem tudom melyik volt. Itt most nem számít, hogy csak trial verzió, és 3 napig megy, mert csak addig kell, hogy felderítse az órát(vagy a karkötődet), és miután sikeresen megvan a kapcsolat, és a bluetooth eszkozok közt ott lesz a karkötőd, utána már le is lehet törölni a programot. Innentől teljesen stabil lesz a kapcsolat, és magától vissza is csatlakozik, miután mondjuk kivitted a szemetet :)

2022. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2022. nov. 22. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szivesen! Majd írd meg, hogy működik-e!?
2022. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm még egyszer!
2022. nov. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!