Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom a Honor 50-...

Anneee25 kérdése:

Miért nem tudom a Honor 50- hez csatlakoztatniba Huawei Band4 Pro okoskarkötőmet?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy Honor 50-et.

Nem csatlakozik bluetoothon.

Nem engedi telepíteni a Huawei Healthet,ami az okos karkötő applikációja,androidos,mint a Honor 50.

Találtam Honor Health alkalmazást ,de " az előzetes hozzáférést biztosító program helyei beteltek. Előfordulhat,hogy később még szabadul fel hely".

A pulzusom szoktam nézni,fontos is lenne, hogyan tudnám a telefonhoz adni?



2022. máj. 3. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Huawei Health-et miért nem engedi felrakni a telefon?
2022. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Letölti,majd kiírja, hogy nem telepíthető,probáljam újra.

A honor rendszerbe sikerül belépni,sms kód után, új jelszó megadása után, kiírja, hogy próbáljam később.

2022. máj. 3. 23:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Engedélyezd a beállításokban az ismeretlen forrásokból történő alkalmazások telepítését, az lesz a baja szerintem. Ha külön apponként kér engedélyt, akkor a Healthnek és a HMS Core-nak is adj engedélyt/töltsd le, utóbbi nélkül nem tudsz fiókot csinálni, anélkül meg párosítani se enged majd.
2022. máj. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!