Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatót vegyünk...

Milyen nyomtatót vegyünk ajándékba?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos fiú lézernyomtatót szeretne karácsonyra. Azt mondja a HP jó márka. Ha jól sejtem nagyon sokat nem lenne használva, inkább csak porfogó lenne. Illetve nyílván annyit használná amennyi a középiskolás tanulmányaihoz kell. Lehet fekete-fehér is, nem feltétlenül kell színes.

2022. nov. 26. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]



Jó ár érték arány

2022. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rosszul sejted, egy lézernyomtató elég gazdaságos, meri használni az ember.

Mivel szkennelésre legalább akkora szüksége lesz, mint nyomtatásra, kombinált készüléket vegyél. Sokkal jobb az eredmény, mint mobillal fotózgatni dokumentumokat.


Szinest felejteném, mert fotóhoz úgysem jó, és az élettartama... nekem az első szines 10.000 poéldány körül már csíkozott, kihagyott, le kellett cserélni. (az OPC dob a printer része volt)

A mostani csak fekete, a dob a toner része, a gép gyakorlatilag addig bírja, ameddig szét nem hullik a mechanikája. Már túl van a 8 éven és a 20.000 nyomtatáson. Egy toner 2000+ oldalt tud kb. 6000 forintért.


Itt nézzél szét:

[link]

A szkenner mindenképpen lapbehúzós legyen, ha egyszerre kell beszkennelni 20-30 lapot, nagy segítség.

Nekem a HP Laserjet PRO M1536 DNF van. De hívd fel őket, a srác egyben szervizes is, meg tudja mondani melyiknek a tonere mennyit tud, és főleg hogy melyik készüléknél tartalmazza a dob a tonert.

2022. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat akkor inkabb ne te vedd meg neki, ha mar elore megiteled (nem jogosan), hogy nem fogja hasznalni.

Mi ertelme nem szivbol adni? De azert azt kerlek vegyuk mar figyelembe ajandekozasnal, hogy nem olyan ajandekot kell adni, ami nekunk tetszik, hanem olyat, ami a masiknak!



Na csak hogy a kerdesre is valaszoljak, nekunk egy brother markaju lezernyomtatonk van. Wifis, igy nagyon konnyen lehet nyomtatni geprol es telefonrol is (iphonerol es androidrol is).


Fekete-feheret tud csak, 2 eve van meg es sokat van hasznalva, annak ellenere, hogy mar itthon senki nem tanul. De mindig akad valami, amit nyomtatni kell :)

Szkennelni a mienk ugyan nem tud, de biztos van olyan verzio is belole, mi nagyon meg vagyunk elegedve a markaval. Atlagos, otthoni hasznalatra szerintem halal felesleges 100+ ezerert nyomtatot venni. A mienk asszem 25-30 kozott volt valahol, mar nem emlekszem.

2022. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!