Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem enged belépni a...

Miért nem enged belépni a ticketmasterre?

Figyelt kérdés

Van egy koncertjegyem németországba , eddig be tudtam lépni de csak akkor ha az oldalt átálítom németre, vagy a ticketmaster.de-n keresztül mert csak a német oldalon mutatja ki a jegyem. Ma nem engedett belépni azt írta hogy:


There have been 6 attempts to sign in to this account with the wrong password. To keep your account safe we have reset your password.


To regain access, please use the

Forgotten Password

link.


Viszont!! a rendes ticketmaster.com-on simán betudok lépni a jelszómmal, de megváltoztattam a jelszóm mégse enged be lépni a német oldalon , ugyanazt írja ki hogy sikertelenül próbálkoztam 6-szor , pedig ez nem is igaz. köszönöm ha segítetek



2022. nov. 28. 23:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Amikor rányomtam az forgotten password linkre akkor adott a ticketmaster egy ideiglenes jelszót amivel betudok lépni de azzal sem engedett , megint ugyanazt írta mint amit már említettem, holott nem próbálkoztam az új jelszavakkal 6-szor.
2022. nov. 28. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!