Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A ticketmaster jegyvásárló...

A ticketmaster jegyvásárló oldalról mi a véleményetek? Én rendeltem jegyet eltelt 14nap és még nem jött meg. Amerikából jön a jegy a koncert Angliába lesz. Lehet hogy még több idő kell neki.

Figyelt kérdés
Hol tudnám a ticketmastert felhívni vagy e-mailt küldeni nekik? Vagy nyomonkövetni hogy hol jár a jegyem?
2018. febr. 27. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül melyik opcióval kérted?


[link]


Metr így első ránézésre sem UPS, sem posta nincs Európába, biztos nem otthon kell kinyomtatnod?

(én nemrég vettem - máshol - jegyet, ott az Európán kívüli szállítás valami 29 ezer forint lett volna, ezért furcsa, hogy Amerikából elpostáznának csak úgy egy jegyet)

2018. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Innen rendeltem [link] és utána rámentem oldalt az evetsre és utána dobott át ide [link] és ott volt a Delivery costs fül:Delivery costs

Close

The Republic of Ireland

International Secure Courier - Republic of Ireland £13.50

Box Office Collection £3.25

Customers from The Republic of Ireland: by Overseas Mail £4.95

United Kingdom

Standard Post £3.45

Secure Post - signature may be required £5.50

Other Countries

Customers in other countries: by Box Office Collection £3.25

International Secure Courier - Europe (EU) and USA £13.50

Customers in other countries: by Overseas Mail £4.95

International Secure Courier - Rest of the world £18.50

Northern Ireland

Standard Post £3.45

És inne az international secure courier-europe(EU) and USA ezzel rendeltem

2018. febr. 27. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
De valami visszaigazolást csak kaptál, nem? Abban nincs valami kontakt?
2018. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kaptam küldtem is e-mailt nekik de a fele elment a másik felére azt írta ki hogy nem létezik ilyen e-mail cím. Még nem kaptam választ. De több e-mail címre is elküldtem az üzenetenet. Lehetséges az hogy átvernek? Pedig tényleg nagyon megnéztem ezt az oldalt iszonyat sok kommentet olvstam leelenőriztettem ismerősökkel. De mégis kezdek félni. Mondjuk még csak 2hét telt el de akkor is. És olyat nem talaltam hogy jegynyomon követés. Wishnél pl nyomon lehet követni hogy hol jár a megrendelt áru.
2018. febr. 27. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy elég profi oldalnak tűnik, nem hiszem, hogy átvertek, nyugi.
2018. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mikor lesz a koncert? ha csak honapok mulva, akkor a jegyeket meg le se gyartottak, ezert kesik a postazasa

en mar vettem jegyet tobbx is a ticketmasterrol, eddig sosem vertek at, szerintem egyelore nincs miert aggodnod

2018. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Először is nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!!! A koncert június 23án lesz. De a jegyek már december óta elerhetők voltak. Ma van 2hete hogy megrendeltem. Azért is kéne hamar mert a repjegyet is megkéne venni meg a szállást lefoglalni. De ha nincs koncert jegy akkor felesleges lenne.

És az lenne még a kérdésem hogy neked mennyi idő után hozták ki?

Te is a ticketmaster.uk-nál vetted?

És rendesen papírjegy formába hozták ki? És te is magyarországra rendelted?

2018. febr. 28. 19:57
 8/8 anonim ***** válasza:

en kulfoldon elek es az amcsi ticketmasterrol rendeltem

volt olyan, ami papirjegy volt, sima postas hozta koncert elott kb. masfel 2 hettel

volt olyan, amit "pick up"-ra vettem, vagyis koncert elott a kapunal levo jegykiadonal vettem fel a jegyet es volt olyan is amikor emailben kapott jegyet otthon nyomtattam

ha kaptal visszaigazolo emailt a jegyvasarlasrol es a penzt is levontak a bankbol, akkor meglesz a jegy, nyugi


nyugodtan foglalhatsz repjegyet meg szallast

ha a papir koncert jegy vmiert megsem erkezik meg, akkor kuldenek ujat vagy kuldenek olyat, amit emailbol tudsz nyomtatni

2018. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!