Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen IC-k vannak hasonló,...

Milyen IC-k vannak hasonló, vagy teljesen megegyező elhelyezkedésben?

Figyelt kérdés

Tudnátok felsorolni olyan normál analóg és digitális IC-ket (Logikai áramkörök), melyeknek nagyon azonos vagy teljesen ugyanazon a helyen található a Pozitív és Negatív csatlakozási része? Úgy tudom az (SN) és (CD CMOS) sorozatú IC-k hasonlóak, csak egy magasabb típus számozás felett van eltérés. Különösen érdekelne az analógok eseteben pl: NE555, LM386 és TDA1904 analóg IC-khez külön-külön értelmezve, de teljesen megegyező helyen található pozitív és negatív lábkiosztás helye. Néhány darabra lenne csak szükségem, nem egy könyv méretű felsorolásra.


Köszönöm!



#IC #elhelyezkedés #felsorolás #lábkiosztás #Inetgrált áramkör #analóg és digitális áramkörök
2022. dec. 2. 00:46
 1/2 anonim válasza:
80%
Ne553 teljesen megegyező helyen van a Ne555-el de a rendeltetése más
2022. dec. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem könyv méretű felsorolásban nem is fogsz találni,

csak max az SN és CD ic-k estében de már az is rengeteg IC,

de valóban ott is egy számozási sorrend felett már máshol vannak a keresett lábak.


Az analógok esete engem is érdekelne,mert ott akkora kavalkád van ilyen téren hogy csak na és aligha fogsz találni ebben a két megegyező lábkiosztásban bármit is.

2022. dec. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!