Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok hasonló településeket...

Tudnátok hasonló településeket mondani, mint Gravity Falls?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 16:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt,hogy a való életben és Magyarországon.
2013. ápr. 1. 16:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugye most csak viccelsz?...
2013. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért viccelnék? Kérlek írjatok,mert kíváncsi vagyok. De nem arra céloztam,hogy vámpírok meg zombik hanem az elhelyezkedés és a lakossági szám.
2013. ápr. 2. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Laktanyák.. Kecskemét, esetleg Szentes fele ismerek ilyet xD ha persze olyanra gondolsz amilyenre én. Ijesztő, kevés lakos, elhagyatott
2013. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Romániába szoktam nyaralni minden évben:) és ott a falu tiszta Gravity falls persze nincsenek vámpírok meg zombik de ott az emberek folyton szellemes történeteket mesélnek amik velük meg történtek(pl:a Fehér kutya története a temető alján a faluba mindenki látta)Meg van ott 2 kísértett ház is ezeket a történeteket ha akarod leírom privátba.
2013. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!