Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Daniel Klein karórák milyenek?

A Daniel Klein karórák milyenek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sima divatcucc.

Az ilyenek úgy készülnek, hogy van egy divatnév és készít egy óra külsőt, majd megvesznek hozzá egy tucat quartz óraszerkezetet, Kínàból, vagy szerencsés esetben Japán Miyota félét.


Belül sima egyszerű quartz, teli műanyag fogaskerékkel, elemmel.

Műszaki tartalma nulla, sima tömegcikk.

2022. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az azért eléggé az alja amit a Tescó előterében adnak 29 000 Forintért. Villogni nem lehet vele, viszont cserébe megbízhatóan mükődik.
2022. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Persze a szerkezet elműködhet 5-6 évig is, de divatcikkről lévén szó, 1-2 év a hordási ideje, nagyjából ehhez igazítják az élettartamot is.

2022. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem akkor ár-érték arányban jók. Igazából a százezer forintos órákkal sem lehet villogni.
2022. dec. 7. 20:39
 5/6 anonim válasza:

Villogni...

Ez olyan, mint az autótuning, vagy a szimpla f.szméregetés. Mindig lesz erősebb, nagyobb, jobb, stb.

Ha Daniel Klein-t hordasz, akkor a Casio az álom, ha Casio-d van, a Citizen, aztán egy TAG, aztán egy Omega... És itt már milliókról is beszélhetünk, és mindig van feljebb.


Értelmetlen, magamutogató páváskodás.

2022. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó én is így látom. Az időt mutassa.
2022. dec. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!