Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki ért az 8 Órákhoz? Le...

Valaki ért az 8 Órákhoz? Le lehet szedni az óra üveget?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég rendeltem egy Daniel Klein órát. Történt egy kis probléma. Ugye az egész perc, másodperc (10,15,20,25,30,35,40,45 50,55,60as) jelzéseknél van egy kis fehér cucc. [link]


Na ott az ötvenesnél az a fehér cucc leesett. (Ott van a számlapon) az órás meg tudja úgy csinálni hogy ne látszódjon hogy hozzányúlt. Az órán nincs csavar nem tudom hogy le tudja e szedni az üveget nem értek hozzá. Aki ért hozzá kérem válaszoljon fontos lenne.



2018. jún. 15. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fogja levenni az üveget szerintem, de egy órást kérdezz meg. Az tuti, hogy nem lesz olcsó, na meg egyáltalán nem is tudom, hogy foglalkozna-e vele, illetve nem hiszem, hogy megéri.
2018. jún. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az alját kell lepattintani, komplett a belsejét kiemelni. Ebben akadályozhatnak a kezelőszervek, de arra is van bizonyára megoldás, mint a régi karóráknál.


Az új technikákat nem ismerem, de ma már szinte mindennek le van írva a szétszedési módja a neten.

2018. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!